Wpis z mikrobloga

Czytam jakiś gówno wywiad z autorką ksiażki "Rozwody po Polsku"

pierdu, pierdu i takie tam, ale jedna rzecz mnie po prostu przeraziła..

Obczajcie fragment o oskarżeniach o molestowaniu własnych dzieci przez ojców .

Sędziowie stali się bardziej czujni i zostały wypracowane procedury, jak należy postępować, kiedy pojawia się taki zarzut. Także wiedza psychologów na ten temat jest nieporównywalnie większa niż kiedyś, znacznie lepiej potrafią diagnozować molestowane dzieci. Ale w dalszym ciągu, kiedy pojawia się takie oskarżenie, sytuacja robi się naprawdę poważna.

Przeważnie sąd na wszelki wypadek ogranicza kontakt ojca z dzieckiem do czasu wyjaśnienia sprawy. A takie wyjaśnienie może potrwać. *Ponad 99 proc. tego typu oskarżeń w sprawach rozwodowych jest nieprawdziwych*. Ich cel jest jeden - zaszkodzić mężowi, ograniczyć jego kontakt z dzieckiem, upokorzyć, wystraszyć, poniżyć.


Ponad 99 % ?
Dokąd zmierzacie #rozowepaski

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pod innym wpisem z gorących, pokazującym ile powierzchni potrzeba aby wyżywić mięsożerca i wegetarianina, wszyscy krzyczeli o źródło danych, a tutaj ktoś napisał "99%" i nikt już o źródło nie pyta :D
@agaciksa:

to nie jest moja logika, ja tłumaczę jak to działa. Nie oznacza to też, że się z tym zgadzam tylko na chwilę obecną nie ma lepszego rozwiązania.


Jak to nie ma lepszego rozwiazania? 10 lat za niesluszne oskarzenie i po sprawie.