Wpis z mikrobloga

Ogólnie szanuję Walaszek, że po tylu latach wysłuchałeś naszych modłów i z całego serduszka szczerze dziękuję, ale chyba zapomniałeś po prostu jak to się robi. Jak najbardziej podoba mi się nowy serial, chociaż bardziej przypomina blok ekipę, nie Bombę, a to jest jednak różnica. Nie mówię w imieniu wszystkich, ale myślę, że większość osób się ze mną zgodzi, jeśli stwierdzę, że w Bombie nie chodziło tylko o śmieszne teksty, #!$%@? i riposty, a najbardziej o tych głupich kosmitów, a dokładniej, jak to kiedyś ktoś ładnie określił, o zabawną dramaturgię postaci trzecioplanowych. Bardziej niż losy samego bomby, bawiły nas historie jednoepizodowych, głupkawych Dominów czy Przemów. Nie wiem czy to do Ciebie dotrze, ale jeśli tak, proszę daj się ponieść swojemu talentowi, do tworzenia takich właśnie scen, bo to właśnie to pokochaliśmy Twoje produkcje.

#walaszek #gitprodukcja #porucznikkabura #kapitanbomba #blokekipa
  • 15
@sebek1234: Wtedy Walaszek jeszcze eksperymentował, uczył się. Nie mówię, że serial okaże się chłamem, jak na razie mi się podoba. Proszę tylko, by Twórca obrał ścieżkę bomby, nie blok ekipy czy egzorcysty. Trzymam kciuki za ten serial i cieszę się, że Walaszek dał nam tę nadzieję.
@Xela: Zgadzam się, jednak i tak okazała się niewypałem. Dlatego mam nadzieję, że Walaszek nauczył się na błędach i da nam teraz taką produkcję, że zostanie miliarderem, czego mu z całego serduszka życzę, bo na to zasługuje.
@MichalSzpak gdyby miał dobrze skonstruowane umowy, to bomba czy egzorcysta nadal zostałby utrzymany w produkcji, a tak to trzeba tworzyć kolejne "podróbki"

Fakt, to są dopiero początki serii #porucznikkabura ale moim zdaniem nigdy nie dojdzie ona do poziomu bomby

Dziwi mnie też fakt, że Walaszek nie wykupił praw do bomby (przyznał, że go stać na to), bo jak sam stwierdził "to już nie będzie to", a moim zdaniem właśnie po takim czasie
Jak dla mnie "dystans" autora wydaje się bardzo przereklamowany. Średnio mi się słucha po raz 17 czy 23 tekstu o byciu grubym jak on sam. Fajnie, powiedział raz czy dwa i mógłby już przestać i wrócić do tej dramaturgi trzecioplanowej jak ktoś u góry wspominał czy już zwyczajnie żartów o #!$%@?. Takie moje skromne zdanie
@MichalSzpak: Bomba to przede wszystkim była satyra życia codziennego, obraz Polaków (#!$%@?ów) z lekkim przymrużeniem oka. Wystarczyło oglądać kapitana, żeby mniej więcej wiedzieć co się w kraju teraz dzieje. Chamski i prostacki humor na granicy dobrego smaku ( ale za darmo i na pięć gwiazdek) w połączeniu z tymi smaczkami, skutkował pięknym serialem, przy którym człowiek pękał ze śmiechu, ale i miał momenty zadumy. Z łezką w oku wracam do niektórych
@MichalSzpak: ja daje nowemu serialowi kredyt zaufania z jednego prostego powodu. Moim zdaniem każda nowa produkcja Walaszka jest #!$%@? na początku. Nie ważne, czy mówimy o pierwszych odcinkach Bomby, Egzorcysty czy nawet Blok Ekipy. Pierwsze odcinki w moim odczuciu były słabe. O ile Blok Ekipa nawet teraz mi nie podchodzi, o tyle Egzorcysta powoli stawał się coraz lepszy. Mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie.