Wpis z mikrobloga

Internet w pigułce. Szukam w necie najlepszego sposobu na upscale nagrania z 1080p do 1440p. Znajduję wątek, w którym gość wyjaśnia swój problem i prosi o pomoc.

Zamiast pomocy dostaje jednak pytanie "po co ci to?", na które odpowiada i dostaje odpowiedź, z której wynika, że jego powód jest ch&jowy, a potem do końca wątku jest sprzeczanie się o to kto ma rację, po czym na koniec typkowi puszczają nerwy i moderator zamyka wątek.

XDDDDD

Szkoda strzępić ryja na taką "pomoc". Ch&j kogo obchodzi "po co mu to". Taką ma fantazję i tyle, ja pier&olę. Umiesz pomóc to pomóż, a jak nie umiesz to zamknij ryj i się nie odzywaj, bo tylko gówno i spam w wątku robisz. Jak potem ktoś przez gugla szuka odpowiedzi, to musi się przebijać przez wysrywy takich głupiomądrych inteligentów i tylko się czas traci.

#patologiazinternetu #bekazpodludzi #internet #zalesie
  • 24
@Hedage: no ale w sumie to tak z ciekawosci po co? XD Najlepszy sposób jaki znam to dowolny program do obróbki i zapisanie w formacie jakim chcesz, ale to będzie upscale klatka po klatce i nawet na dobrym kompjutrze może zabrać co najmniej kilka godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Plp_: @FLAC: Chodzi o YT, które przyklepuje automatycznie kodek VP9 tylko nagraniom 1440p i większym, reszcie może przyklepać, ale nie musi (ponoć znaczenie ma wtedy liczba wyświetleń, jak ma mało i nie jest co najmniej 1440p to nie dostanie VP9). AVC1 strasznie psuje jakość i 1080p60 wcale nie wygląda jak 1080p60, przy VP9 wygląda to znacznie lepiej. Nie chcę nagrywać w 1440p, bo nie mam takiego mocnego kompa, więc zostaje