Wpis z mikrobloga

niech jakiś znawca muzyki podpowie: jakoś ok 2010 r. na listach european top 20 na mtv na wysokich pozycjach znajdował się pewien teledysk. Była to muzyka elektroniczna, taki trochę trance, a głównym motywem teledysku był azjatycki występ setek ludzi na jakimś stadionie (taki w stylu chin czy korei północnej gdzie tysiące ludzi macha chorągiewkami, gimnastyczki biegają na środku, trybuny układają się w obrazki itp)

Ktoś coś? Wiem że autor tego utworu mial dwa, dość popularne kawałki w tamtym okresie. Na tym drugim byli jacyś tybetańscy mnisi, wodospady, drzewka bonzai itp ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za cholere nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał.

#muzyka #trance #techno
  • 8
@Plp_: karwasz, przeczesałem już kilkanaście jakichś playlist na youtubie po miniaturkach i nic nie moge znaleźć. Nawet chartsy z 2003-2010 przejrzałem bo to mogło być też bliżej 2005, ale za cholere po wykonawcach i tytułach nic mi się nie kojarzy ( ͡° ʖ̯ ͡°) eh, wracam do tego kawałka myślami co kilja miesięcy już od kilku lat, ale chyba jeszcze nigdy nie byłem tak zdeterminowany (
@#!$%@?: Ja wiem, akurat takich są setki, ale to bardziej pokazówka samych występów z podłożoną randomową muzyką, a ja szukam pełnoprawnego teledysku który puszczali normalnie na mtv i innych listach przebojów trwającego raczej nie dłuzej niż 3 minuty. Kurcze, na prawdę pamiętam że to było nawet stosunkowo popularne nagranie w tamtym czasie. Były na nim też pokazane trybuny które układały się we wzory, oraz zdjęcia jakichś chińskich/ koreańskich sekretarzy, no i jakoś
@#!$%@?: o, to już bardziej w tym stylu, acz po tym nagraniu i jego kolorach widać że ma z 30 lat, a w tamtym teledysku nagranie było "ostre i żywe" tak jakby nakręcono je bardziej współcześnie. No i nie było tam wojska ( ͡° ͜ʖ ͡°)