Wpis z mikrobloga

bo to chyba logiczne, że nie pasuje mi tak wczesna godzina XD


@atomicautism: dlaczego? ludzie bardzo roznie funkcjonuja - spytalas, o ktorej jemu pasuje, on podal.
Ogolny sposob prowadzenia przez niego konwersacji tragiczny, ale tutaj to @emitar: @trylylyly: maja pelna racje.
  • Odpowiedz
Jak mnie w-----a to pisanie ludzi na oelixach itp. To co ta ameba umysłowa załatwia już piąty dzień, wykonując do sprzedającej 1 telefon, omówiłby w minutę. Ale nie, po co, pisze ameba i jeszcze się miesza co już napisał i pyta po 3 razy o jedną rzecz.
  • Odpowiedz
@atomicautism: ja nie mam żadnego problemu. Wydaje mi się, że w kulturalny sposób zwróciłem Ci uwagę, jak powinno proponować się godzinę spotkania. Nie ma znaczenia czy to jest osoba z olx'a czy kontrahent/współpracownik/przełożony itp. Zadałaś 'otwarte' pytanie po czym piszesz, że jest niepoważny bo nie załapał się w Twoją 'zamkniętą' odpowiedź.
  • Odpowiedz
@atomicautism: bo tez mamy prawo :P. Wrzucasz cos publicznie, wiec musisz byc swiadoma, ze ktos skomentuje inaczej, niz po Twojej mysli.
Po prostu.

Kolega wyzej dobrze Ci wyjasnil.
Za to odrobina kultury by chyba Cie nie zabolala?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@emitar: ponieważ uważam, że jak proponuję komukolwiek wybór godziny to normalny człowiek nie zaproponuje mi 6 rano, dziękuję i tyle w tym temacie z mojej strony, miłego dnia
  • Odpowiedz