Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@yechu: chyba cos ze mną nie tak bo poza okresem dojrzewania takie wypindrowane dupy z insta w ogole nie robią i nie robiły na mnie wrazenia. W ogóle. Naganiacz śpi jak przeglądam ich zdjęcia. To chyba styl bycia kierowany do kobiet (moda, wszędobylskie wciskanie luksusu lui witą) bardziej niż do facetów.
  • Odpowiedz
@vauecki: co kto lubi, mi się podobają dziewczyny z "baby face". Dodatkowo uważam, że Ivana ze zdjęcia ma całkiem spoko makijaż, fajnie podkreślający jej piękna buźkę.
  • Odpowiedz
@vauecki: czytam co napisałeś i mam wrażenie jakbym ja to napisał, mogę oglądać różne foty ładnych dziewczyn/kobiet/suk a naganiacz i tak morda. Tylko moja kobieta powoduję że "KONAR PŁONIE" zastanawiałem się kiedyś czym to może być spowodowane rozmawiałem o tym z "ziomkami" to mówią że jestem #!$%@? a może jednak normalny?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pant: No ja myślę, że normalka- znalazłes kobietę która Cię podnieca i jest ona Twoja. Też taką miałem- przy niej cały czas na sztywno do działania i wiecznie zgrzany( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozniej następne 3 to po prostu zwykłe bolcowanie bez większej historii a nawet powiedziałbym, że bez szału, gdzie zaznaczam, że nie były to złe laseczki z wyglądu (ilości spermiarstwa jakie wokół nich się kręciło chyba
  • Odpowiedz