Wpis z mikrobloga

Cześć mircy i mirkówny, mamy zamiar z 3 znajomych jechać na wakacje do pracy w Holandii. Czy moglibyście doradzić świeżaczkowi co zrobić, żeby się nie nadziać na oszustwo? Nie chcę dawać wiary ludziom na grupach fejsowych bo jakoś nie wierzę zapewnieniom rekruterów :D za każdą radę Bóg zapłać.
#holandia #pracazagranica
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@5470 czytać opinie o danym biurze w necie, każde ma jakieś źle opinie ale im więcej tym większe prawdopodobieństwo Muki. Nie idźcie do pracy " na wiekowce" jeśli macie poniżej 23 lat. Generalnie to.wszedzie syfu dużo - w PL można spróbować wyjechać przez Randstad Polska skierowują do tempo-teamu - w miarę dobre.maja pracę i weryfikuje karalnosc , przez co ograniczają trochę patole. Ja tak.wyjechalem 6 lat temu i na sezonowce było
  • Odpowiedz
  • 0
@5470 czytać też nie o samym biurze, ale o konkretnym pracodawcy. Biura takie jak tempo-team, randstad, manpower, adecco są jak najbardziej ok, ale co z tego jak trafisz na magazyn gdzie będziesz miał 16h tygodniowo. I sprawdzaj gwarantowane godziny na umowie. Nie pakuj się w nic poniżej 24h/tydzień. Jak masz tyle wpisane to większość czasu masz te 35-40 tydz. Przynajmniej tak było kilka lat temu
  • Odpowiedz
  • 0
@Ziomek420 Jak pracowałem jeszcze przez agencje, to nigdy mi nie zaproponowano umowy 0h. Minimum było 16h. Może zależy od branży/regionu, nie wiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ziomek420 nie wiem jak wygląda wyjazd przez agencje w Polsce. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Najlepiej zapytaj czy będą na umowie godziny gwarantowane
  • Odpowiedz