Wpis z mikrobloga

@Niicooooo: myśle co kupić, ale doświadczenie w głowie czasami nijak ma się do mechanicznego. Ja rozgrywam to jak szachy, ale jak na pole mi wejdzie 4 debili w teamie i będzie je przestawiać, to choćbym miał 400IQ to nic nie zrobię.
@Niicooooo:
Ty to za to podales od cholery argumentow xD

Idk mechaniczne koty bez zadnej wiedzy micro juz o macro nie wspominajac nie beda w stanie wygrac nic w high challku bo zostana spunishowani za kazdy blad
A te potezne big brainy moga miec macro ambitiona ale nie zmieni to faktu ze nie beda mogli swoich pomyslow wykonac bo po prostu sa na to za slabi mechanicznie
@Haraj: ja tak mam. Mam tysiąc pomysłów na zagranie ale czasami ręce mnie paraliżują, ale w głowie jest zwycięstwo. Imo jakby mi dać skill kogoś z fnatic/g2 takiego to byście mnie widzieli za tydzień.
@Haraj: jankos, dobre macro, średniak mechanicznie top Westa, yassuo na Eu wbił 1k Westa, wiedza o macro mam wrażenie że zerowa.
Większość otp, zedow, Riven, Yasuo, nie mają większego pojęcia o macro a ogrywaja bo są bogami na tych championach.
Oczywiście przez słaba wiedzę makro mam na myśli makro na poziomie ludzi d2-d1, bo na tym elo typy nie wiedzą nawet podstaw wayvemanagment.

Mówię o zwykłych typach, co grają sobie w
@Niicooooo:
W jaki sposob jankos jest mechanicznie sredni? xD
i jesli uwazasz ze ludzie z d2-d1 nie znaja nawet podstaw to chetnie spojrze na twoje op.gg bo gadasz jakbys cala swoja wiedze o tym elo czerpal ze streamow xD
@simsyletlansmisja:
Pokaz swoje gierki to ci pokaze ze macro masz pewnie conajwyzej srednie