Wpis z mikrobloga

Tak, angażowanie się w życie społeczne


@Logytaze: Angażowanie się w życie społeczne czy polityczne to nie to samo, o czym wspomniałem, więc już się tak nie czepiaj na siłę.
  • Odpowiedz
@szary_obcy: Tak, tak, bo każdy, podkreślam KAŻDY musi brać udział w waszych żałosnych wojenakch politycznych na portalu ze śmiesznymi obrazkami... "Ugruntowane poglądy" polegają na ciągłym sraniu na przeciwników politycznych i stulejarskich wpisach na mirko?
  • Odpowiedz
Oho wątek dla oświeconych centrystów, którzy wszystko przejrzeli i uważają każdego, kto ma jakiekolwiek ugruntowane poglądy za skrajnego fanatyka :)


@szary_obcy: wy to już tak zryci jesteście, ze każdy spoza waszej bandy musi być wrogiem. Jak się nie opowie wprost po którejś stronie to #!$%@? centrysta bez poglądów xD

Wyobraź sobie, ze można mieć ugruntowane, a nawet skrajne poglądy i nie czuć przy tym potrzeby przesiadywania pol dnia na portalach
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: mnie się w głowie nie mieści że ludzie mają czas i energię żeby walczyć między sobą w internecie... no chyba że ktoś komuś za to płaci? Może neuropa i knoserwa to ludzie którzy dostają hajs za to co produkują. Nie wierzę, że komuś by się chciało za darmo
  • Odpowiedz
Jakbyś dostawał #60groszyzawpis to też byś od rana #!$%@?ł xD

@Goronco może i ktoś tam coś dostaje, ale nie oszukujmy się, jakby tak każdemu płacić za komentowanie w internecie to generowałby to kosmiczne ilości gotówki. Cała sztuczka polega na tym, żeby przekonać ludzi, że robią coś ważnego, że mogą zmienić świat i że jest jakaś idea o którą warto walczyć. Wtedy będą robić to za darmo.
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: najgorsze, że oni są tak radykalnie głupi - nie może być normalności, przykładowo geje i ich związki partnerskie, tylko od razu albo geje do gazu, albo drag queens do przedszkoli i siuśki na wierzchu xD
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: @patatier: @Marekexp: ci ludzie są #!$%@?, ale dzięki nim mam konto na wykopie, specjalnie założyłem żeby sobie wrzucić politykę na czarną listę. Nie anime pedofilów którzy wtedy wrzucali content, nie patostreamy, nie mecz, nie gołe dupy, ale właśnie te #!$%@?ą politykę. Chorzy psychicznie pacjenci siedzą na tych politycznych tagach, w pale mi się nie mieści, ciekawe ile osób tak samo jak ja założyło po to
  • Odpowiedz