Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka: no właśnie trochę mam, tak jak i każdy z nas, każdy komentarz ma do pewnego stopnia wpływ na kogoś innego, gdy prostujesz jakieś kłamstwo część osób to dostrzeże i może ich świadomość się zmienić, co w późniejszym czasie może zaowocować innymi decyzjami, bardziej światłymi.
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: bzdura nie iluzja, możesz w swojej głowie mieć błędny pogląd, święcie w niego wierzyć i jeżeli tylko będziesz otwarty na prawdę i ktoś ci ją ukażę twój pogląd może zostać zmieniony, nawet jeżeli hodowałeś go w swojej głowie całe życie, chociaż nie każdy chce takiej zmiany, aby przyznać się przed sobą, że mylił się całe życie.
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: Nie wiem co to ma wspólnego z postmodernizmem, ale wiem, że mamy na wykopie kolejną już deklarację wynikającą z jego wywodów. Pan antydemokrata nienawidzi też postmodernistów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
K---a jaki radykał!
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: Niczego nie prowokuję, po prostu sam z siebie wypluwasz polityczne deklaracje wyraźni stawiające cię po jednej ze stron, które są dla ciebie takie hehe śmieszne. I tak jest z każdym wielkim "centrystom".
  • Odpowiedz
istotnie ale nie mozesz przeprowadzic agitacji na taka skale , zeby relanie zmienic wyniki populistycznych partii


@CzerstwaBulka: pracując przez lata można trochę to pchnąć do przodu... a jak jest więcej ludzi to jeszcze mocniej... myślisz, że wynik Konfederacji to wynik kilku osób, czy raczej tysięcy, które robiły różne rzeczy na ich sukces? Od pisania komentarzy, po propagowanie ich na youtubie itd... każdy coś tam zrobił, kogoś przekonał... jak ktoś pcha
  • Odpowiedz