Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,

Mam do Was pytanie. Jak długo zajmuje Wam znalezienie kogoś z kim możecie się spotkać/pogadać? Próbowałem znaleźć kogoś na Grindr, Fellow, Tinder, ale kończy się dość słabo.
Zazwyczaj rozmowa urywa się po paru zdaniach, jeśli w ogóle odpowiedzą. Jak rozmowa utrzyma się na dłużej to zazwyczaj okazuje się, że chcą mnie na coś naciągnąć, zatrudnić mnie jako naganiacza chłopaków (sic!),
najczęściej jednak są po prostu lekko "psychiczni" lub mocno zdesperowani. Ostatni po jednym spotkaniu już planował całą przyszłość przed Nami, co mnie trochę przestraszyło i go zablokowałem.
Mam po prostu pecha, czy naprawdę trudno znaleźć kogoś w miarę normalnego w okolicach Wrocławia?

#homoseksualizm #teczowepaski
  • 15
@lado: Tak naprawdę zależy, czego szukasz. Ludzie młodzi zazwyczaj jednak szukają przygód lub średnioterminowych relacji. Tacy wyczują, że będzie z Tobą trzeba chodzić zanim wskoczysz do łóżka i zazwyczaj sobie od razu odpuszczają. Z wiekiem zaczną jednak szukać stabilizacji :P W tym wypadku po prostu musisz być cierpliwym

Gorzej, jeśli rzeczywiście jesteś bardziej otwarty, a oni tną rozmowę. Można się wtedy zastanowić, co jest Twoim słabym ogniwem i starać się je
@KAITO: Co do zdjęcia tu wrzucę tutaj i sam ocenisz. Wydaje mi się, że jest w porządku.
https://imgur.com/a/Vnv1Qi4

Co do rozmów, zazwyczaj pytam się jak im mija dzień, pytam się czym się interesują i stamtąd zazwyczaj ciągnę rozmowę, staram się znaleźć wspólny temat, który interesowałby nas obu. Chyba, że sama rozmowa brzmi zbyt "sztywno", może dlatego? Tylko w takim przypadku, nie wiem jak inaczej rozmawiać :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lado: ja jeszcze nigdy nie trafiłem na młodego faceta, który potrafiłby rozmawiać. Ciągle muszę podtrzymywać rozmowę, ciągnąć za język, pytać, szukać pomysłów. W końcu to urywam, bo już mam dość, nie ważne jak wygląda.
pytam się jak im mija dzień, p


@lado: najgorzej

poprawna odp brzmi: "A co cie to kwa obchodzi ?"

pytam się czym się interesują


@lado: sztywne pytanie, na które jednocześnie niewiadomo co odpowiedzieć

zbyt "sztywno", może dlatego?


@lado: jeszcze jak xd

nie wiem jak inaczej rozmawiać :P


@lado:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jonn: @Kjedne:
Oki :P
Więc już chyba wiem w czym jest problem.
Jakieś porady/dobre zwyczaje jak zacząć rozmowę aby nie wyjść na sztywniaka?
@lado: patrz na opis i staraj się od pierwszego zdania pociągnąć rozmowę tak, by chłop się otworzył i trochę opowiedział o sobie, o swoim hobby.

Bo rzeczywiście rozpoczęcie rozmowy od "hej" trochę odstrasza. Ja na takie przywitanie staram się odpowiedzieć "Cześć. W czym mogę służyć?" i jakoś pobudzić tę konwersację.
@lado: mój chłopak zaczepił mnie czymś co razem lubimy - znalazł to na moim insta, które podpiąłem.

Ale sposobów jest chyba wiele. Sam różnie stosowałem, zależy od tego co chłopak ma na profilu czy jakie ma zdjęcia. Nie musisz zaczynać od "Hej" i "co tam" czy "jak mija wieczór". Napisz, że masz właśnie ochotę na kolację w McDonaldzie i czy chciałby z Tobą pójść, whatever ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lado: Jak piszesz pierwszy to odnieś się np z humorem do opisów i zdjęć. To jest bardzo ważne i raczej zawsze będzie działać (chyba że trafisz na kogoś z kijem w dupie ale masz przynajmniej weryfikację na starcie). W ten sposób łatwo pociągnąć temat, tak właśnie poznałem swojego boya ;)