Wpis z mikrobloga

@Ponurnik: był taki jeden cwaniak co raz dostał wezwanie ode mnie, potem układał kilkanaście starych biletów, biedaczek stał tak ponad tydzień płacąc prawie 40zł za dzień, gdy już zbierali się do odjazdu akurat przechodziłem obok i wspomniałem, że mogli wykupić abonament na tydzień za 100zł. Pękanie dup nie było końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ponurnik: Nie wiem jak w innych miastach, ale w Gliwicach kontrolerzy tylko wpisują rejestracje w palmtopy i wiedza czy wlepić mandat czy nie ¯\(ツ)

Ale podejrzewam, ze w każdym mieście, gdzie można kupić bilet przez apke tak jest, wiec ten pomysł jest po prostu #!$%@? xD
@Ponurnik to nie działa tak jak myślisz. Oni podchodzą i wpisują numer rejestracyjny w swój mały komputerek. I jest albo nie ma opłaty i mandat. Ta kartka jest jakby pokwitowaniem oplaty w automacie. Ja płacę telefonem i nie mam takiej karteczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spunky: Tylko pytanie czy próbowałeś drukować tam bez podawania. Czyli wrzucasz drobne lub wbijasz kwotę i wciskasz zielony. Powinno wydrukować ci bilet bez.