Wpis z mikrobloga

Cięcie litego drewnianego blatu do nowej kuchni - wyrzynarka odmawia posłuszeństwa i praca staje przed południem. W normalnym państwie można by podjechać do sklepu budowlanego i kupić nowy sprzęt, ale w pisolandii zakazali handlu. Popierający noszenie kagańców pewnie stwierdzą, że powinno się kupić drugą wyrzynarkę na zapas. Tfu!
#zakazhandlu #bekazpisu
ciemnienie - Cięcie litego drewnianego blatu do nowej kuchni - wyrzynarka odmawia pos...

źródło: comment_Hwc5S65ecMonaNeR5fI1uHbmmcim404a.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@ciemnienie co ty halasujesz przy niedzieli? Starzy nie wychowali? Jeszcze buc będzie miał pretensje że sklepy pozamykane by się tłuc że swoim gówno blatem na złość odpoczywającym w niedzielę ludzia. Ha tfu na takiego polaczka!
  • Odpowiedz
@szajbat idąc twoim debilnym tokiem myślenia, ludzie wgl powinni moc robić co im do januszowego łba tylko przyjdzie. Bez patrzenia że np. sąsiad może sobie nie życzyć tego w dniu kiedy normalni ludzie odpoczywają po całym tygodniu. Ale co taki egoistyczny robak zrozumie jak nie widzi nic prócz czubka własnego nochala.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: proszę Cie,, przykro mi że Twoja zaściankowa wizja świata nie występuje na całym świecie tylko w Twoim Pierdziszewie Dolnym ale tak to wygląda na zachodzie Europy. I nie.ma to nic wspólnego z KK na którego punkcie masz widzę jakiś duży kompleks
  • Odpowiedz
@spunky: tak, niedziela to jest jakiś magiczny dzień w głowie większości ludzi w polsce, sąsiad mi woli #!$%@?ć do 22 przy kostce brukowej w sobote kiedy ja mam grila 'bo robota' ale w niedziele broń boże nie można nic ruszyć, nawet nie wyjdzie pozamiatać tylko siedzi w domu bo trzeba odpoczywać, jest robota to się robi w każdym wolnym czasie, nawet w niedziele

i ja nie moge mieć pretensji że
  • Odpowiedz
W normalnym kraju ludzie sobie tną drewno kiedy chcą. Tfu na takich jak Ty co mi organizują życie.

@szajbat: Takim cięciem drewna to ty organizujesz innym życie, na przykład komuś nie dajesz spać czy odpocząć.
  • Odpowiedz
@szajbat: Też ostatnio domowe roboty wykonuje w niedziele bo nie mam czasu w tygodniu, poza tym szybko się ściemnia i na zewnątrz lipa. Jak na mnie się ludzie gapią kiedy taczką gruz wywożę, jakbym oszalał. Nikomu nie hałasuje bo mam wolno stojący dom, a i tak niektórym przeszkadza. Ojciec jak wpada na weekend to też marudził że w niedziele pracuje, to mu powiedziałem niech w tygodniu przyjedzie i robi za
  • Odpowiedz