Wpis z mikrobloga

Cięcie litego drewnianego blatu do nowej kuchni - wyrzynarka odmawia posłuszeństwa i praca staje przed południem. W normalnym państwie można by podjechać do sklepu budowlanego i kupić nowy sprzęt, ale w pisolandii zakazali handlu. Popierający noszenie kagańców pewnie stwierdzą, że powinno się kupić drugą wyrzynarkę na zapas. Tfu!
#zakazhandlu #bekazpisu
Pobierz ciemnienie - Cięcie litego drewnianego blatu do nowej kuchni - wyrzynarka odmawia pos...
źródło: comment_Hwc5S65ecMonaNeR5fI1uHbmmcim404a.jpg
  • 124
@szajbat: Polska to naród, który nigdy się nie dogada. Kombinatorstwo i cwaniactwo ten naród ma we krwi tak jak niemcy wojnę, właśnie dlatego wszystko musi być regulowane. Kwestia handlowych niedziel to w tym wszystkim pikuś.
@chilon: Kombinatorstwo i cwaniactwo to atut. To jest po prostu efekt wieloletnich regulacji i kontroli gospodarki przez państwo. Po prostu od baaaardzo długiego czasu Polacy muszą kombinować, żeby normalnie prowadzić interesy. A przez te regulacje, później każdy czuje się zobowiązany do 'wspólnego' kreowania pięknego świata. A może każdy powinien się zająć swoim światem? Kombinatorstwo i cwaniactwo mamy już we krwi, czemu by tego nie wykorzystać?
@szajbat: no chyba Cię #!$%@?ło, w normalnym kraju jakbyś w niedzielne popołudnie w ogrodzie #!$%@?ł wyrzynarka to po 10 minutach miałbyś bagiety. Myślisz że w takich Niemczech czy innej Belgii możesz sobie zakłócać w dzień odpoczynku relaks wszystkim wokół jak jakieś zwierze bez empati i zdolności życia w spoleczeństwie, jak ten Janusz " bo ja kurła mogie u siebie jestem i będę robil co mi się podoba, a ten sąsiad zlodziej
@Habemuspapam69: normalny kraj to taki, który nie utrudnia życia obywatelom w tak podstawowych kwestiach (dotyczy to zwłaszcza krajów na dorobku, a do takich należy zdecydowanie Polska).
@r4do5: goni nas czas - za 7 tygodni będziemy tu mieli noworodka - wszystkie cięższe prace muszą być skończone. Trudno jest pogodzić pracę i wykończenie mieszkania, myśląc jednocześnie kiedy jaki sklep jest otwarty a kiedy zamknięty, zwłaszcza że nie wiesz kiedy coś trafi szlag.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemnienie: przykre. Wpadnij do mnie, ja mam prawie nówke i mogę pożyczyć na luziku. A kapitan knaga to jest jakieś kompletne nieporozumienie, idź Pan w #!$%@? z takim rzomdem. To, że w niedzielę jedni pracują, inni nie no to inna sprawa - jak ktoś chce, żeby robić, to niech robi.
@ciemnienie: No właśnie wg mnie dobre zaplanowanie prac jest istotne. Przykładem jest mój stary, który zawsze zaczyna albo w niedzielę albo po 17, zanim dobrze zacznie to już sklep jest zamknięty i w ten sposób za każdym razem jest jakieś rzeźbienie, wycinanie uszczelek ze starego paska. Później tak zrobione remonty wytrzymują kilka miesięcy i cała energia psu w dupę.