Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
23lv - związek 6 lat. Wszystko pięknie, miłość z młodości, ale od miesięcy to już nie to samo. Dalej to dbanie o siebie, super spędzanie wolnego czasu, wsparcie, ale totalny brak pikanterii. Mój #rozowypasek stracił te werwe co na początku. Dbam o siebie jak nigdy dotąd, zarówno jak i o wygląd, ubiór, sport (siłownia od kilku lat) - teraz również dzięki rozwoju zawodowemu po prostu mam na to wszystko środki. Na różnych wypadach z kumplami czy pracy przy rozmowach po kilku głębszych niektóre różowe same wchodzą w flitr (oczywiście ja to dystansuje) I pytają się, czy kogoś mam etc (kiedyś to się nie zdarzało aż tak często, więc utwierdza to mnie w przekonaniu, że dużo zmieniłem na plus). Można powiedzieć, że problemu z powodzeniem nie mam, czuję się pewnie w gronie kobiet.

Zauważyłem, że dla niej #seks to już nie jest tak samo ważny obszar jak kiedyś. W tym wieku uważam, że powinno być jak na początku lub nawet lepiej. Seks raz na miesiąc? Dla mnie to szło w złym kierunku i próbowałem rozmawiać na ten temat, to dostałem odpowiedzi, że a to zasypia ze zmęczenia i przeprasza, a to wystarczy jej się przytulić etc.. Kiedyś było więcej w tym finezjii, a teraz to działa jak jakiś schemat, jakoby seks istniał tylko wieczorem (kiedyś tak po prostu nie było, na pewno co jakiś czas było w tym trochę spontanicznosci, nietypowych miejsc etc ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Nie wiem czy to tak wygląda w związkach z takim stażem? Jest świetnie, ufamy sobie jak zawsze, jesteśmy swoimi kumplami, wspieramy się. Ale ten brak #seks mnie coraz bardziej dobija, szczególnie, jak muszę raz na jakiś czas stopowac różowe informacja, że jestem w związku I żeby sobie nie "pozwalaly?"

Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Jest to osoba, z którą mógłbym się zestarzec jak to się mówi, ale z drugiej strony przy takiej sytuacji mam jakieś myśli o tym jak by to było próbować żyć jako singiel. Z opowieści kumpli takie życie z przygodami i tak się nudzi dosyć szybko i każdy się statkuje, więc wracamy do oubktu wyjścia czy to jest worth it. Tym bardziej, że wszystko jest ok oprócz tej jednej rzeczy..

#zwiazki #rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: na prawdę nie warto tego zmieniać, często tak jest, że wydaje się że może być jeszcze lepiej, nie widząc jak dobrze jest teraz. Jeżeli to dla ciebie taki problem z tym seksem, to spróbuj jakoś porozmawiać z dziewczyną na ten temat, może zaszły u niej jakieś zmiany hormonalne albo psychologiczne i warto zgłębić problem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Cześć Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie Ameryki nie odkryłeś - miłość się zmienia, libido u kobiet często spada... Możesz spróbować porozmawiać z różowym o tym ale chyba nie do końca to działa. Na Twoim miejscu poszedłbym z różowym... Na terapię dla par ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zupełnie poważnie. Macie fajny związek na którym można coś budować nawet i na całe życie.
@AnonimoweMirkoWyznania u mnie staz 10lat, dwojka dzieci. Jedyne co sie zmienilo to to,ze srednio mamy mozliwosci na spontaniczny seks w ciagu dnia (dzieci, praca...). Ochota jest ciagle tylko mozliwosci troche mniej. I nie wyobrazam sobie,zeby to mialo sie tak drastycznie zmienic i praktycznie wyzerowac. Ale kazdy ma inne potrzeby i najwazniejsze zebyscie oboje czuli sie spelnieni, skoro tego brak to KONIECZNIE musicie znalezc jakies rozwiazanie,ktore zadowoli Was oboje. Powodzenia!
Kobiety, kiedy minie początkowa ekscytacja, potrzebują czegoś więcej do udanego seksu. A kluczem do sukcesu jest gra wstępna, której składową nie jest tylko Twój zadbany wygląd. Także absolutnie nie wydając osądu, radzę zastanowić się na tym, a nie nad rozstaniem. Inna sprawa, że często same kobiety nie wiedzą czym jest to coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania:
Po pierwsze, normalnym jest, że częstotliwość seksu spadła, libido i pożądanie nie jest stałe.
Po drugie, proponuje 2 blogi dotyczące seksu. poczytaj, dużo moża się tam dowiedzieć i dzieki temu poprawic swój seks, dużo przejaśni Ci się w głowie
https://blog.secretdelivery.pl/okiem-seksuologa/jak-urozmaicic-zycie-intymne/
https://seksuologbeztabu.pl/archiwum/
https://seksuologbeztabu.pl/porozmawiajmy-nie-tylko-o-seksie/