Wpis z mikrobloga

@rolson92: każde będą lepsze niż letnie czy całosezonowe. Kiedyś musiałem kupić zimówki na raz na taką trasę, wybrałem jedne z tańszych, polskiej produkcji, bieżnik Michelin'a. Za cały komplet zapłaciłem chyba tyle co za sztukę tych z najwyższej półki. Miały chyba limit prędkości 130 km/h. Ale jeśli to na raz...
  • Odpowiedz
@Atreyu: nie, bardzo dziwny, bo wówczas np. dyskonty spożywcze by się tu nie otwierały czy każdy kupowany telefony premium jak iPhone czy Samsung. A jest wręcz odwrotnie.

Ja bym wybrał zimówki na jazdę przez Europę. Całosezonowe o tym rozmiarze nie beda spisywały się tak dobrze jak dedykowane zimówki. Poczytaj o tym. 255 to jednak kawał opony.

Nie kupiłem nalewki. Proszę czytaj ze zrozumieniem.

Oczywiście jesteś typowym Polakiem robakiem który musi
  • Odpowiedz
bo wówczas np. dyskonty spożywcze by się tu nie otwierały czy każdy kupowany telefony premium jak iPhone czy Samsung.


@patrol798: nie porównuj kupowania kiełbasy do jedynego elementu samochodu jaki styka się z asfaltem i ma wpływ na życie twoje, twojej rodziny i mojej. Oszczędzaj na czym chcesz, ale nie na oponach, czy stanie technicznym samochodu. Nie obchodzi mnie jaki masz telefon i czy jesz tanie pomidory, obchodzi mnie czy przy 140 gdy będziesz musiał awaryjnie hamować nie wjedziesz mi w dupę

W ogóle porównanie opon ziomowych do kupowania jedzenia czy telefony jest tak słabe, że przykro mi o tym pisać. Przeczytaj co sam
  • Odpowiedz
nie jestem twoim przyjacielem...rozmawiamy o czymś innym kolego


@patrol798: trochę jesteś niezdecydowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie denerwuj się tak, ok? Nie musisz przeżywać że wyraziłem swoją (słuszną) opinię na temat opon, musisz się z nią jakoś pogodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu: to ty nie znasz różnicy w znaczeniu słowa kolega i przyjaciel. Ale może dlatego powinieneś przestać ćpać bo ci to szkodzi. Widzę że masz porządne jazdy w bank i urojenia.
  • Odpowiedz
dlatego powinieneś przestać ćpać


@patrol798: tak się denerwujesz tym co wypisuje że już z kolegi (pogardliwie), przeszedłem na narkomana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpuść i naprawdę tak tego nie przeżywaj. Oczami wyobraźni widzę jak zaciskasz zęby ze złości i tylko czekasz co napiszę, żeby mnie znowu obrazić w jakiś prosty i bezpośredni sposób - a tymczasem sam mam autentyczny uśmiech na ustach xD

Obraź mnie jeszcze,
  • Odpowiedz
@Atreyu: tak, denerwuje się bardzo, w twojej główce.

Co jeszcze widzisz? Masz omamy?

Chłopie masz porządnie zjechany beret. Ale widzę że nie zdajesz sobie z tego sprawy dlatego polecam przejść się do
  • Odpowiedz
Na jednorazową trasę do polski i dalsze jeżdżenie po #uk jak najbardziej mógłbym polecić dobre całoroczne.

@wielq
@Atreyu: Ale w Niemczech na okres zimowy wymagane są prawdziwe zimówki z oznaczeniem M+S, tak coś mi świta z mojej poprzedniej lektury "poradników internetowych"
  • Odpowiedz