Wpis z mikrobloga

@przystojnykawaler: Ja bym jej złych intencji nie zarzucał, bo kobiety częściej niż faceci wpadają w bańkę informacyjną. Wystarczy, że jej facet prowadzi jakiś tam biznes (nawet jako glazurnik z dwoma pomocnikami) i wyciąga 15-20k, mają znajomych podobnych sobie co mają jakieś mikro działalności, ew. korpo klimaty, programiści, rodzina też niezbyt biedna od zawsze i już mamy różową dla której 10k to bułka z masłem, a wszystko poniżej to porażka.
  • Odpowiedz
wyjedź za granicę xD nie każdy może być dyrektorem działu sprzedaży albo właścicielem sklepu


@zosiasamosia1: dyrektor działu sprzedaży w porządnej zachodniej firmie to bliżej 100k niż 10k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shajo: w polsce ma blizej 20k niz 100k. a realnie wyglada to dyszka na reke i umowa o prace. Choc zalezy od firmy ofc. dyrektor ds sprzedaży firmy Kiełbasy Jana Wawela zarobi mniej niz ten od apple. i też nie mowie o ogólnopolskich bo z reguły są dzielone na regiony
  • Odpowiedz
no bo nie jest, dychę miałem po 3 latach w zawodzie.


@murdoc: pewnie programowanie/IT. Wyobraź sobie że to praca wyglądająca całkowicie inaczej niż reszta pracy w Polsce. Nie ma tego nawet co porównywać do reszty Polski.
  • Odpowiedz
GLAZURNIK 15-20K XD, OK JAK #!$%@? 16 GODZIN NA DOBE I MA NON STOP ZLECENIA I RUCHA POMOCNIKOW XD


@Podniebny: Widać nie jesteś w branży. Sytuacja w mieście wojewódzkim jest odmienna od tego co jeszcze było 5-10 lat temu. Nie mówię tu tylko o glazurniku, ale karton-gips, ocieplenia ogólnie wykończeniówka. Może przesadziłem, że 2 pomocników, ale 3-4 pracowników i masz spokojnie 15k. Ja obecnie mam 12 pracowników więc wiem co mówię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przystojnykawaler: ale co z tego, że większość #!$%@? za 2k na rękę? 10k złotówek to nadal mało - co za to niby można #!$%@? mieć? XD dla jednej osoby to może jeszcze, ale załóż tu rodzinę jak razem małżonką nie będziesz miał nawet 15k dochodu to szczytem twojego luksusu będzie mały dom i nowa Skoda.
  • Odpowiedz