Wpis z mikrobloga

@Sefton: wy serio nie potraficie czytać ze zrozumieniem? napisałeś że 7,5k to nie jest xdd, czyli dla Ciebie to sporo dlatego napisałem że to smutne. a nie że 7,5k to smutne XDDDDDDD


@Harmonia: Gdzie napisałem, że dla mnie to sporo? I ty wyskakujesz z tekstem, że ktoś "nie potrafi czytać ze zrozumieniem"?

Dodatkowo:

"napisałeś że 7,5k to nie jest xdd, czyli dla Ciebie to sporo dlatego napisałem że to smutne.
  • Odpowiedz
@Kerrigan: W sumie w tym kraju to spory wyczyn. I miej też świadomość, że sporo osób z naszego środowiska po te twoje 15k czy ileś tam nawet by się nie schyliło. To co dla ciebie jest sufitem, dla innych nie jest nawet podłogą.
  • Odpowiedz
@przystojnykawaler: w sumie sam się zdziwiłem, że dla kogoś 10,5k na rękę to nie wyczyn w pl. Biorąc statystyczne zarobki w pl to wyczyn, biorąc pod uwagę moich najbliższych znajomych to wyczyn. Nie twierdzę, że to nienozliwe, albo że to pieniądze nie z tej ziemi, ale #!$%@?. 10k MSC to jest dobra kasa i to jest w pl wyczyn dla większości osób. Ja żyję w jakiejś zakłamanej rzeczywistości czy wtf
  • Odpowiedz