Wpis z mikrobloga

"To mały krok dla ludzkości, ale wielki dla człowieka." - mekekeke.

Walka z perfumoholizmem idzie w dobrym kierunku, 95% pieniążków z mojej rozbiórki NIE poszło na dalsze
Olfaktoryczne wojaże, tylko na coś co potrzebowałem do zestawu kina () jedynie Lancome Hypnose wpadło z reszty żeby "opić" zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #wygryw no i trochę #chwalesie
mekekeke - "To mały krok dla ludzkości, ale wielki dla człowieka." - mekekeke.

Wal...

źródło: comment_0lnYwhkK5c4U0tPFi4CCCMau27eW3SGE.jpg

Pobierz
  • 9
@roman_erotoman: Mirek ja składam jeszcze mój zestaw, te monitory dopiero za tydzień będę miał podłączone jak przyjdą kable. Póki co mam 2x RP 280F, RP 450C, R 12SW i dzisiaj doszły 160tki Piano Black. W kinie domowym jest rozpie#dol straszny, aż filmy akcji zacząłem oglądać częściej bo każdy wybuch to banan na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) do końca roku dojdą dwa suby R115SW i wtedy będzie
@roman_erotoman: dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) rp 250s jeszcze też na liście ale to już w przyszłym roku :P jak już pójdę za ciosem to od razu Ampli pod wymianę bo jednak jest słabiutki, mimo że Klipsch to wysoko skuteczne kolumny to jednak lubią jak mają zapas mocy a taki Onkyo tx rz840 bylo by pięknie ()
@roman_erotoman: ja na pure Direct w ogóle nie słucham muzyki. To nie na moje ucho xd. Na zwykłym surround słucham, ale nie mam wzmacniacza stereo tylko Ampli :p głównie brałem te kolumny do filmów, muzyki rzadko słucham