Wpis z mikrobloga

@deadskinmask: Nie wiem jak w skodzie ale w Peugeot ten silnik jest nie do zabicia. Trzeba by sprawdzić oznaczenia jaki tam osprzęt. Mój wujas ma ten silnik w Berlingo w wersji bez dwumasy i DPF. Silnik bezproblemowy i niezajebywalny nawet do miasta. W trasie jednak ciut brakuje mocy i za krótka skrzynia ( nie wiem jak to jest w pugu)
Plus na pewno będzie taki że te auta mało rdzewieją.
Minus
  • Odpowiedz
Mam Seata z tym silnikiem co skoda, zrobiłem 100tys km przez 4 lata, z silnikiem nic się nie dzieje. Bardzo ekonomiczny średnie spalanie w jeździe mieszanek ok 5,5l/100 km. Nie wiem jak w skodzie ale w seacie trzeba uważać na skrzynie, moja się sypneła po 2 latach. Na szczęście wymienili ma gwarancji
  • Odpowiedz
@Kamil10445: nie. Wiem że są kręcone. Sam mam jedno auto które jest jeszcze bardziej flotowe, liczę się z tym że było krecone. Jeżdżę i jest ok jak na razie.
@sailor_73: uważasz że 1.6 HDi od psa to słaby silnik ? Moim zdaniem jest spoko. Tak jak napisalem, wujas ma, nie dba a jeździ. Mam też ja, 50k w rok i też jeździ. 2 znajomych ma i też nie narzekają. Nie
  • Odpowiedz
@sailor_73: Ale to może podpowiedz jak mireczek mireczkowi. Będę mądrzejszy na przyszłość.
Dwumas zmieniłem chwilę po zakupie. Jak kupowałem to już stukalo. Pewnie jeszcze wtryski i turbo będzie do zrobienia w przyszłości. Czego jeszcze się obawiać ?
  • Odpowiedz