Wpis z mikrobloga

333128,42 - 11 - 10 - 14 - 11 = 333082,42

No i tak się modliłem żeby się nie połamać przed maratonem, a okazało się ze zagrożenie czycha z innej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W piątek jak leciałem do Nowego Jorku, zacząłem lekko kaszleć, w sobotę jeszcze było ok, a w niedziele dziki atak gorączki, który trwał do środy.

No i z treningów nici, organizm na pewno będzie trochę osłabiony po gorączce wiec złamanie 3h w maratonie może nie wypalić.

Zacznę tak jak miałem zacząć, przy 21km zobaczę jak się czuje i czy będzie coś z tego. Jak nie to zwalniam do spacerowego tempa 5:30-5:40 i przybijam ze wszystkim piątki i robię sobie zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sztafeta #bieganie #nowyjork #newyork
Pobierz aukolb - 333128,42 - 11 - 10 - 14 - 11 = 333082,42

No i tak się modliłem żeby się ...
źródło: comment_kjM7Vuv6swXOzcbRDOpXh7wntn16typl.jpg
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silentpl: nie mam zbytnio czasu oglądać, możesz napisać w dużym skrócie jak to będzie działać? 72h to niedużo i chętnie spróbuję.
@silentpl: dobra zacząłem początek, to po prostu dieta węglowodanową przed maratonem. To się normalnie robi, ze 3 dni przed zwiększa się ilość węgli a zmniejsza białka :D
@stoch22: obczailem ze są zające na 3h jak coś to się przykleje i spróbuje trzymać :D
A jak będzie do 10km dobrze to się odłączę i atakuje 2:56:50 bo taki negative split mam rozpisany na opasce :D
@aukolb: Napiszę tak - mimo że niedługo przed startem dręczyło Cię choróbsko, to raczej nie będzie mieć dużego znaczenia, jeżeli to ostatecznie wyleczyłeś. No może jakiś mieć, ale jeżeli solidnie trenowałeś, to wydaję mi się, że to raczej drobiazg. Zresztą przed startem powinno się według zaleceń bardziej doświadczonych luzować, więc trzymając się sztywno planu można jeszcze przedobrzyć i nie trafić z formą na docelowy start sezonu. Tak czy siak, gdybym był
@stoch22: No ogólnie został jakiś minimalny katar ale to drobiazg, tylko martwi mnie tętno spoczynkowe bo wynosi o 20 uderzeń więcej niż przed chorobą xD a co najlepsze już podczas biegania mam podobne czy to przy easy czy przy tempie maratońskim :D