Wpis z mikrobloga

Co wywołuje ból d--y u lewaków?

- obrażanie mniejszości
- katastrofa klimatyczna

Co wywołuje ból d--y u prawactwa?

- żeńskie końcówki wyrazów
- fakt, że nie powinni obrażać gejów

I kto tu jest dobry a kto zły? Konserwatyści mają jakiegoś fioła na punkcie życia innych ludzi, nie potrafią się zdystansować i przestać pouczać jak inni mają żyć (lewica w pewnym sensie też ale to dotyczy szerzenia szacunku do słabszych), każde prawo, które dotyczy innych ludzi oni obracają w atak na siebie, wieczna oblężona twierdza.
Geje chcą prawa do małżeństwa? Atak na rodzinę.
Kobiety chcą parytetów żeby nie być dyskryminowane? Atak na mężczyzn.
Rozdział Kościoła od państwa? Atak na kościół.
i tak dalej.

A może by tak pozwolić ludziom używać takich końcówek wyrazów jak chcą? Gejom wchodzić w związki małżeńskie, bo to dotyczy ich a nie Ciebie, a jak ktoś chce się przebrać za kobietę to niech sie przebierze, w końcu to nie twoje życie.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konserwatyści mają jakiegoś fioła na punkcie życia innych ludzi


@EvilToy: Dlatego lewica kombinuje jak tu ukrocic mi moje zarobki poprzez podatki czy to ze jem mieso albo dyktuje mi kogo mam akceptowac a kogo nie.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Bo konserwatyzm to jest rak, relikt minionych czasów gdzie za normalność uchodziło zniewalanie innych ludzi, bo mieli inny kolor skóry, traktowanie kobiet jak maszyn do rodzenia dzieci, a samych dzieci jak niewolników w kopalniach
  • Odpowiedz
@Satan696:

czy to ze jem mieso


I znów to konserwatywne myślenie. Innni promują wegetarianizm? Atak na moje jedzenie mięsa.
Nikt ci niczego nie zabrania, idziesz do sklepu i kupujesz tyle mięsiwa ile chcesz.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Czemu nie można obrażać gejów i mniejszości, a każdego innego można? Co to za podwójne standardy? Jak wy możecie obrażać katoli to każdy inny może obrażać gejów kiedy mu się podoba.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Już mówiłem to wielokrotnie, konserwatyści deklarują się jako "wolnościowcy" ale to, nieironicznie, zwykli faszyści.

Ile razy słyszałeś od konserw, że demokracja to g---o?
I że wszyscy muszą być jak od linijki, bo tradycja?
Ile razy pochwalano tutaj Trumpa, Putina, Erdogana?
Ile razy dyskutowano na temat Franco czy Mussoliniego?
Ile razy chwalono nacjonalizm nasz lub sąsiadów?
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Nacjonalizm to nie jest nic złego. Jest tak postrzegany w wąskim kręgu progresywistów, którzy nienawidzą koncepcji państwa narodowego, a w rzeczywistości jest totalnie normatywny. Poza tym zrównywanie Trumpa z Putinem to jest wyższy poziom upośledzenia umysłowego.
  • Odpowiedz
@HarvestinSeason:

Nacjonalizm to nie jest nic złego


Nacjonalizm to koncepcja jednolitego narodu, wspólnoty ponad indywidualizmem. Jednej masy z "właściwymi" wartościami. Naród stoi w kontraście do społeczeństwa, które może być różnorodne. Nie ma to nic wspólnego z wolnością. Nacjonalizm jest dobry podczas wojny a nie w czasach pokoju.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Nacjonalizm to koncepcja etno-wspólnoty. Nikt nie każe ci podążać jakimś archetypem wzorowego obywatela, chodzi o to, żeby interes pewnej grupy etnicznej i kolektywu stał na piedestale polityki. Nacjonalizm nie musi iść w parze z odbieraniem praw indywidualnych podobnie jak każdy inny kolektywizm. Lewacy to zazwyczaj kolektywiści, a chyba nie przypisujesz im zamordyzmu?
  • Odpowiedz