Wpis z mikrobloga

Wszystkich świętych. Jak co roku w ten dzień robię przegląd cmentarzy i patrzę na te wszystkie znicze. Pamiętajcie, im większy znicz na grobie tym większe Moje błogosławieństwo. Postarajcie się i nie kładźcie nieboszczykowi jakiegoś gówna za 3 złote, bo oni tutaj palą się ze wstydu przed sąsiadami. I ułóżcie te znicze jakoś symetrycznie, a nie bajzel jakby przeszło po grobie stado wyzwolonych Izraelitów z ziemi egipskiej, domu niewoli.
W zeszłym roku panu Markowi z Gorzowa rodzina postawiła na pomniku taką kręcącą się kulę dyskotekową. Da się? Da się. Wiecie jaki był dumny i szczęśliwy? Normalnie był w siódmym niebie.
Także pokażcie na co was stać i nie żałujcie pieniędzy.
Ament.

#

Pobierz Bog_Wszechmogacy - Wszystkich świętych. Jak co roku w ten dzień robię przegląd cmenta...
źródło: comment_k1Zn3TmboiaXfDRCA2znnYmjQ1fPPqgW.jpg
  • 54
@Bog_Wszechmogacy Postarajcie się i nie kładźcie nieboszczykowi jakiegoś gówna za 3 złote, bo oni tutaj palą się ze wstydu przed sąsiadami.

Kurczę... Kupiłem takie znicze że za sztukę wyszło 1.30 złoty. Myślałem że chodzi bardziej o symbol. Trochę przypał będą mieli dziadkowie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a co w momencie grobów masowych? Np pomnik Smolenski. Jak zmarłym dzielisz własność do zniczy na grobie? Jeżeli masz opcje konsultacji ze zmarłymi to co oni wola. Wystawny grób? Kryptę dla całej rodziny czy wola miec co roku nowe znicze z pozytywkami?


@wybur: w przypadku masowych grobów zwykły znicz nie wystarczy, tu trzeba rozpalać znicz olimpijski. Wtedy wszyscy są zadowoleni.