Wpis z mikrobloga

Halo #rozowepaski #mirabelki i #niebieskiepaski #mirki , czy ktoś gra w Battlefield 4 lub w The Division 2 na PC? Długi weekend, nie jadę do starszych i coś bym z chęcią pograł. Nie po to kurła kupiłem komputer, żeby grać 3 godziny w tygodniu! ()

Mam też PS4 z Mortal Kombat XL, UFC2, Wormy i Call OF Duty 3 Zombie edition!

#gra #bedegralwgre #battlefield #battlefield4 #bf4 #narkotykizawszespoko #pcmasterrace #ps4 #mortalkombat #callofduty #cod #zombie -->> #bedegralwgrewykop <<-- może nowy tag to w spólnego grania?

  • 15
@r3ap3r: Weź daj spokój, dzisiaj mam chwilę żeby sobie pograć bo jutro wolne i różowego niema w domu bo pojechała na swoje groby. Ja miałem plan zrobić dzisiaj streama trochę pogadać do mikrofonu. Po odwiezieniu jej na pociąg stwierdziłem, że jednak mi się nie chce grać.
@Wight: Jak nie ma Starej, to dawaj, pośmiejemy. Jak BF4 to trollololo i ogień. Posiurasz się ze śmiechu ( ʖ̯) Co to Strefa Mroku? Brzmi obiecująco

edyta
Dobra już wiem, jak zacznę to oglądać to skończę ok 6-7 rano () Trzeba pogadać, wyjść do ludzi.

#przegryw #thetwilightzone #pcmasterrace
r3ap3r - @Wight: Jak nie ma Starej, to dawaj, pośmiejemy. Jak BF4 to trollololo i ogi...