Wpis z mikrobloga

Mireczki czy jest REALNA różnica jakościowa między KFD, BioTech, Olimp, Mlekovitą jeśli chodzi o najtańsze białka tj mieszanki izolatów z koncentratami lub same koncentraty? Bo w środowisku fitness każdy kogo spotykam stawia kfd na równi z ostrovitem, activlabem, mlekowitą i mówi że to syf a olimp, biotech czy extensor to już super białeczko pryma sort. Tylko pytanie jaka realnie różnica jakościowa jest między tymi firmami bo moim zdaniem przynajmniej jeśli chodzi o kfd, mlekovitę to są to marki tanie, ale dobre - to znaczy mające w prochu to co napisane jest na paczce.

Wołam @Kasahara bo miał kiedyś styczność z mlekowitą na praktykach czy coś i może szepnie coś więcej

#bialko #bialka #kfd #olimp #odzywki #suplementy #silownia
  • 6
@mulafasaa: a ja bym powiedział, że wszystkie WPC dzisiaj są lepszy od najdroższego Olimpa sprzedawanego ~12 lat temu. Na pewno nie warto kupować produktów od firm, które miały kiedyś aferę (i to nie jedną), bo oni jedyne czego się nauczyli to krycie afer i nowe techniki oszukiwania klientów.
@wiera87: no co ty? O tym to nie wiedziałem. Jaka afera z Olimpem? Link albo z czym związana? Mlekovita też mnie dziwi. A biotech dlaczego nie? Pytam szczegółowo bo troszkę mnie to interesuje