Wpis z mikrobloga

Naprawiałem szkodę na aucie firmowym z OC sprawcy w #link4. Wziąłem auto zastępcze, za które ubezpieczyciel miał oddać mi pieniądze na podstawie faktur. Jak przyszło co do czego to znaleźli w systemie, ze mam na siebie zarejestrowany inny samochód, który mogłem używać w tym czasie i nie należał mi się samochód zastępczy. Ten inny samochód to auto, którego zostałem współwłaścicielem 12 lat temu, żeby łapać zniżki, używa go mój ojciec na wsi jako gruz do wszystkiego, auto stoi ode mnie 300km i nawet nie wiem czy dałoby radę przejechać 100km bez awarii, a co dopiero miałbym jeździć nim do klienta po 600km.
Link4 na każda wiadomość zarzuca mnie paragrafami i podkreśla, ze mam udokumentować im brak możliwości korzystania z żadnego z posiadanych pojazdów. Opisać im historie wraz ze zdjęciami gruza czy lepiej iść z tym od razu do prawnika? #ubezpieczenia #prawo #motoryzacja
  • 6
@zavisha: Do prawnika. Mój brat tak zrobił i szybko mordę zamknęli, a też był współwłaścicielem w innym pojedzie. Wziął firmę co specjalizuje się w temacie część kasy sobie wzięli ale i tak na plus wyszedł mój brat.