Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, mirabelki od #muaythai #boks #sportywalki polećcie jakieś rękawice na start dla #rozowypasek do treningów muay tahi na start.

Moja #rozowypasek się wkręciła strasznie i siedzi już drugi dzień i szuka rękawic , jakieś drogie wyszukuje bo niby takie polecają bo cos tam...

Ja się tym nie znam ale wolał bym żeby coś wybrała bo nie ma ochoty na inne rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pdk
  • 6
  • Odpowiedz
@paniczhrabi: Pewno drogie bo skórzane. Innych też nie polecam. Najlepiej niech pójdzie i przymierzy sobie jakie jej pasują - różnią się delikatnie i w sklepie powinni jej doradzić. Myślę że za jakieś 250-300zł kupi coś fajnego
  • Odpowiedz
@paniczhrabi: Zależy od dochodów
Ale jeśli nie zarabia dużo hajsów nie widzę sensu kupowania rękawic za więcej niż 150zł
Po 1. nie wiadomo jak długo będzie chodzić na ten MT, widziałem masę ludzi którzy przychodzili na treningi i byli wielce zachwyceni a po 2-3 miesiącach już ich na sali nie widziałem
po 2. Można spokojnie kupić rękawice za 150 które będą służyły długi czas i nic nie będzie się z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki mirki za info, właśnie o to chodzi że tłumacze jej że narazie dopuki nie będzie pewna że będzie chodzić na treningi nonstop szkoda rozbijać banku na rękawice za 350-400zl. Bo może się okazać że po paru treningach zapał zmaleje co jest wielce prawdopodobne.
Po obejrzeniu miliona filmów na YT twierdzi że w tańszych rękawicach można nabawić się kontuzji ¯\_(ツ)_/¯

Podeslecie jakieś linki do odpowiednich rękawic, porszę?

ma 175cm i około 68kg
  • Odpowiedz
@paniczhrabi: Kontuzji to się może nabawić gdy nie będzie miała owijek/rękawiczek usztywniających kostki pod rękawicami. One dodatkowo utrzymują rękę żeby się nie rozjeżdżała. Z tańszych fajnych to może jakieś Bushido za 200zł kupisz skórzane. Dragony za 250 już kupisz fajne i te można polecić spokojnie.

Na początek na pewno najlepsze rękawice które mają "zszyty" duży palec z resztą rękawicy. Poniżej jakiś przykład:
https://dobrekimona.pl/pl/c/Rekawiczki-pod-Rekawice/172
https://dobrekimona.pl/pl/c/Rekawice-Bokserskie/31/1/default/3/f_at_7_3/1
  • Odpowiedz