Wpis z mikrobloga

Większość zachwyca się jaka Anglia nie jest wspaniała i ile tutaj roboty... A mi grozi przerwanie studiów, bo nie mogę znaleźć głupiej pracy na pół etatu od prawie roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba taka kolej rzeczy niestety

#praca #anglia #uk #studia #zalesie #depresja
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@-pafel: Właśnie szkoda by było, mam naprawdę dobre wyniki a gdybym nawet chciała się przenieść do Polski, to tam nie ma takiego kierunku i pracy po tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@girabaldi: pracowałam przez agencje żeby się dorobić trochę, tu gdzie mieszkam nie ma żadnych ogłoszeń o prace na pół etatu z takim doświadczeniem jakie mam i gdzie mogę połączyć moje studia z praca
@NiedzielnyMirek: medical science
  • Odpowiedz
  • 0
@paniczhrabi: Próbowałam, do sieciówek musisz złożyć aplikacje online, do lokalnych zaniosłam swoje CV, nawet znajoma jedna mnie poleciła bo tam pracuje ale zero odzewu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enelya: spróbuj poprawic, przerobić CV to czesto pomaga albo wogole zrób CV pod jakąś konkretną ofertę pracy. Supermarkety biorą raczej tubylców, ale w restauracjach, hotelach i ogólnie hospitality będzie już łatwiej. Na początek znajdź cokolwiek żeby się zaczepić.
  • Odpowiedz
  • 0
@paniczhrabi: miałam CV review I wszystko było okej, ale chyba przerobię już 3049583 raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz większość wymaga aplikacji online, nie mieszkam tez jakoś daleko od centrum, tez nie mam możliwości dostania feedbacku od dużych firm, bo ponoć za dużo maja kandydatów i nie wystawiają takiego...
  • Odpowiedz
  • 0
@paniczhrabi: tak to wyglada ( ͡° ʖ̯ ͡°) do jakiegokolwiek sklepu aplikacja jest online. Do tego zawsze musisz rozwiązać test, przykładowo proste obliczenia matematyczne i jakiś test osobowości przy tym. Składałam na sprzątanie w lidlu - blisko mnie, godziny mi odpowiadały, aplikacja również tylko przez internet ale do tego trzeba było wykonać zadanie - wcielić się w role pracownika, komunikować się z całym zespołem w aplikacji typu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enelya: oj przewraca się w dupach, przewraca...
Generalnie powodzenia zycze, zbliża się okres świąteczny więc roboty tymczasowej będzie więcej.

Ps. Wczoraj dostałem kartę że w RoyalMail szukają tymczasowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz