Wpis z mikrobloga

VI ukończona po raz pierwszy. Długi, całkiem wymagający i bardzo satysfakcjonujący kawałek kodu. O ironio jednym z najłatwiejszych dungeonów był ten ostatni który dzięki pukawkom od Starożytnych zmienił się w symulator Schwarzeneggera. Waham się teraz między VII, a spróbowaniem którejś ze starszych odsłon o których również czytałem sporo dobrego. W każdym razie jeśli nienawidzisz neo rpg które traktują cię jak idiotę i prowadzą za rękę, niestraszne ci pokręcone i duże dungeony z okazjonalnymi zagadkami - polecam.

#crpg #gry #mightandmagic
pieczynski95 - VI ukończona po raz pierwszy. Długi, całkiem wymagający i bardzo satys...

źródło: comment_pDnW5prFD3KTBCJJG7O6j06L8vKosHRJ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wachatron: Wszystkie wymienione przeszedłem, prócz właśnie X, mimo, że miałem (mam?) to w pewnym momencie odpuściłem.

@pieczynski95 gratuluje, ja bym szedł dalej VII, później VIII. Jak dobrze pamiętam, to VIII najmilej wspominam.
  • Odpowiedz
@TrueGrey: Zrobię tak jak piszesz i lecę z VII zwłaszcza że ma opinię najlepszej części i dzieje się w starej dobrej Erathii (tak, bardzo lubię Heroes 3). VIII zapewne też bo to sama w sobie b. dobra gra chociaż ludzie twierdzą że jest za prosta i przechodzi się sama.
  • Odpowiedz
Wizardry 8


@Melcma: szacun, tez lubie, przeszedlem z 7 razy, mialem wersje box, pamiteam jak wyszla :D

a na IV chyba czasu nie znajde - nad takim oldschoolem trzeba troche posiedziec

ostatnio cisnalem Daggerfall'a, ale w polowie gry mi sie troche znudzilo - ale wiem ze MM to inny typ rpg ;)
  • Odpowiedz
retrofuturystyczne/kosmiczne motywy


@t3m4: to jest czesc swiata Might and Magic - tak zostal wymyslony, ale za duzo tego nie bedzie - mozesz smialo grac, zadnych robotow, laserow itp.

moim zdaniem bardzo porzadna gra, nawiazaujaca do klasyki :)
  • Odpowiedz