Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postanowiłem sprawdzić #tinder i zobaczyć co tam się dzieje. Załozyłem prawidze konto ale bez zamiaru pisania pierwszy. Ewentualnie pogadać, ale bez żadnego spotkania bo...

Mam 32, jestem żonaty (żona wie i namawiam ją żeby zrobiła ten sam eksperyment), sześćpak jest, morda 9/10, ponad 190, włosy, bardzo dobrze zarabiam, latam po świecie. Ogólnie według wykopu to taki #chad ze mnie.

A tutaj co się okazuje? Że od tygodnia 74 polubień z czego 18 par i żadna, żadna nie napisała pierwsza. Dlaczego #rozowepaski nie piszą pierwsze? Co one mają takiego do zaoferowania oprócz studiuje lub "uwielbiam wino i podróże XD". Dlaczego to facet (który niby ma wszystko) ma ZAWSZE pisać pierwszy i wymyślać jakiś debilny podryw "hej cipcia"?

Przecież podobno kobiet jest więcej na tym świecie, wiec czemu to one się nie starają o nas? Ktoś wie gdzie to sławne równouprawnienie? Czy jednak musze mieć inny kolor skóry by napisały pierwsze, bo aktualnie to za mało egzotyczny jestem? A może powinienem napisać że niby mam paszport Norweski i wtedy napiszą? Czy ktoś może mi wytłumaczyć co dziewczyny mają do zaoferowania? Może Super rozmowy i Opłacanie MOICH wyjazdów za granice? Może kupi mi PS5?

Kurde w tych czasach to nie dogodzisz takiej #plodnajulka lub #p0lka pomiędzy 18-27. Musisz mieć wszystko albo jesteś #przegryw.

Serio nie zazdroszcze tych czasów tinderowych... Niby jest prościej bo poznajesz osoby z poza swojego kręgu ale z drugiej strony każda dziewczyna ma na wyciągnięcie ręki tysiące #spermiarzeztindera i przebiera w nich jak w spodniach w H&M.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Postanowiłem sprawdzić #tinder i zo...

źródło: comment_Ava15UGOlhIfzrzQNqUnFrjflVEZ03M9.jpg

Pobierz
  • 39
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tam nie wiem. Do mnie sporo lasek napisało. Mamuśki też czasami same piszą, ale ogólnie panuje księżniczkowatość. Najgorsze są cipki poniżej 24 roku życia, którym starzy kupują auto, wakacje, iphona, itp. Takiej nie dogodzisz. Czasami zastanawia mnie to. Po co w aplikacji randkowej one wrzucają takie zdjęcia? Mnie w ch00y odpycha, bo widzę tylko konsumcjonizm, a często te dupy dają mi w prawo.
@AnonimoweMirkoWyznania: Stary a głupi. Przecież to jest TINDER, czego oczekiwałeś??? Naprawdę chcesz opierać zdanie o wszystkich kobietach na podstwie kobiet z tindera? A gadając rzeczy typu "muszisz mieć wszystko inaczej jesteś przegrywem" pokazuje tylko, ze popadasz w skrajności.
Poza tym z tego co piszesz to można wywnioskować, że albo jesteś wyjątkowo naiwny albo no nie wiem... zadajesz pytanie typu "Przecież podobno kobiet jest więcej na tym świecie, wiec czemu to one
Dlaczego #rozowepaski nie piszą pierwsze?


@AnonimoweMirkoWyznania: A po #!$%@? miałyby to robić?

Co one mają takiego do zaoferowania oprócz studiuje lub "uwielbiam wino i podróże XD"


@AnonimoweMirkoWyznania: Cipę.

. Dlaczego to facet (który niby ma wszystko) ma ZAWSZE pisać pierwszy i wymyślać jakiś debilny podryw "hej cipcia"?


@AnonimoweMirkoWyznania: Bo mu bardziej zależy.

Przecież podobno kobiet jest więcej na tym świecie, wiec czemu to one się nie starają o nas?
SześcioramiennaRozowypasek: Byłem ostatnio w Dubai, z ciekawości, założyłem tinder, żeby zobaczyć czy są tez okutane w szmaty laski, przesunąłem kilka sesji. Złapałem ponad 100 par, często laski same zagadywaly - głównie Azjatki, czasami murzynki...tez się zastanawiam o co chodzi tym p0lkom

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua