Wpis z mikrobloga

@masujbobra Ideałem byłby is na początek, żeby załapać o co chodzi.. Chcesz to trzymać czy przez zimę zajechać i elo? Bo jak to drugie to nawet 1.6 się pobawisz, 80% wieczorow jest mokre i śliskie zima xd
Można kupić 2.5 i upalac, ale większą moc nie pomaga w nauce techniki.
@masujbobra: nawet 316i polatasz, ale z E46 polecam compacta bo są tańsze i lepiej się prowadzą (o dziwo!). Pamiętaj, że jazda bez zaspawanego dyfra jest niebezpieczna więc spawaj :D
@tomaszq: wolałbym coś na dłużej, nie chce mi się bawić w sprzedaż po 3 miesiącach :D @sorek: właśnie jest w moim województwie jedna e46 kompot 2.0 143kunia za 3400 ale jak mnie sie to auto nie podoba :/ jak upośledzone wygląda
@masujbobra: powiem tak - do driftu nie bierz nic co Ci się podoba bo Ci będzie szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gruz to gruz, daily to daily.

Lepiej kupić dwa :D

Polecam też MX5 ale one w Polsce dużo chodzą
@tomaszq: e36 po zaspawaniu to lata nawet z 1.6 i nie musi być mokro, a jak ktoś mówi, że musi to nie potrafi jeździć, co nie zmienia faktu, że im większa moc tym łatwiej będzie się nauczyć
@masujbobra: może być każde bmw 3 byle spaw miał
@masujbobra: Na zimowego gruza to nada się wszystko co ma 4 koła i napęd na tył, ale jedynym słusznym wyborem jest oczywiście etrzyśmieć. Poza tym to jeszcze ford sierra, opel omega, polonez. Jak chcesz coś co idzie też na suchym to nie bierz żadnego 1.6, bo tym to sobie można co najwyżej z masy dupą pozarzucać, 1.8is minimum a najlepiej to 2.5 czy tam 2.8 do których nie trzeba wsadzać najkrótszego