Wpis z mikrobloga

Najlepiej wtedy, gdy wiesz już mniej więcej jakie mieszkanie i za ile chcesz kupić, jaki wkład własny i jaka kwota kredytu. Za usługi doradcy nie płacisz, na pierwszym spotkaniu poda Ci Twoją zdolność kredytową, jak prześlesz wcześniej potrzebne papierki do wyliczenia tego i może nawet jakieś wstępne oferty banków.
Ja mogę polecić doradcę, z którego usług korzystałam, tylko że jest z Gdyni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bomfastic: Polecam pochodzić samodzielnie po bankach. Doradcom nie zawsze opłaca się polecac najlepsza opcje dla Ciebie. Sam możesz negocjować warunki. Trwa to dłużej i wymaga czasu, ale nie często bierze się taki kredyt.
@Bomfastic: od razu. Policzy Ci zdolność kredytową, przedstawi oferty banków, wytłumaczy co i jak, sam w banku nic nie działasz lepszego. Będziesz wiedział na co realnie Cię stać i czego szukać, co robić, jak nie wtopić. W Gdańsku byłem u Marcina Tarasowa, przyjmuje w Manhattanie.
@Bomfastic: a mnie doradca naraził na stratę 20k zł. żeby nie jakieś w miarę trzeźwe myślenie to bym utopił. tam generalnie im chodzi żeby zgarnąć prowizje i dzida. sam idź do banku, załatwisz to samo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nixon52: jeszcze nigdzie, aktualnie się orientuję i zbieram informacje. Ale jak będę szukał to pewnie najbardziej będzie mi zależało na Morenie albo Wrzeszczu