Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ibilon: A jaka w tym hipokryzja bałwanie, że z tradycji odrzuca się to co głupie, a zostawia to co dobre. A jak jestem za tym by 1 Listopada pójść na groby bliskich, ale pluję na idiotów co by chcieli wungla i lamp naftowych, to jestem hipokrytą? Właśnie w tym problem, że konserwy jakby mogły to by wróciły do palenia na stosie i feudalizmu.
  • Odpowiedz
@Qba1996: a teraz ignorancie zabierzesz się za czytanie książek. Dla rozgrzewki możesz zacząć od stanowiska RJP nt. feminatywów. Jest też kilka ciekawych artykułów na ten temat, m.in. o tym jak rozwija i ewoluuje język.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyrelworelowany: oj ja wredny, znieważyłem dorabiane na siłę femikońcówki, na których można język połamać. Jeszcze śmiem nie zgadzać się z opinią RJP? Jak to tak? Nie mogę powiedzieć, że Multipla jest brzydka, bo sam nie projektuję samochodów.
  • Odpowiedz
@Qba1996: tak, tak wykopki znają się na wszystkim. Zawsze. A najlepsze jest to, że jeszcze podkreślacie swoją ignorancję. To takie współczesne Januszostwo. Zdrowy, wykopkowy rozum. Nie poczytasz o temacie w którym się wypowiadasz, o książkach już nie wspomnę, bo to za trudne chyba, żeby tak wiedzę w jakimś temacie pogłębić.
  • Odpowiedz