Wpis z mikrobloga

Adresy już masz. Odnośnie Milwaukee a dewalt to nie idź w dewalta. Robiłem na nim 6 lat i owszem, to dobry sprzęt ale Milwaukee wypada jeszcze lepiej. Od roku tylko Milwaukee.
@Tylko_noc
Generalnie jakość wykonania. Szczególnie kiedy porównasz produkty, np. ze Szwecji z produktami przeznaczonymi na rynek polski. Nie mówię, że DeWalt to ścierwo niewarte uwagi ale jeżeli potrzebujesz narzędzi do profesjonalnych zastosowań to lepiej zainwestować w Milwaukee.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mediafar: ale jak rozbierzesz to w środku mają to samo. Silnik bezszczotkowy, układ planetarny i kowadło (czy jak to tam zwać)
Baterie to też te same zestawy pod 18v (marketingowo nazwane 20v)
Robiłeś jakieś serwisy na tym 6 letnim kluczu? Bo tam też warto wymieniać smar

No, jedyne co może się #!$%@? to lozyska, i na pewno czerwoni mogą sobie to wymienić dosyć łatwo. U żółtych nie wiem

A czemu o
Właśnie o bebechy się rozchodzi. Sam robiłem serwis i naprawy bo po pierwszej wizycie w "autoryzowanym" stwoerdzilem, że przy każdej naprawie bardziej opłacałoby się kupić nowy sprzęt. Milwaukee mam tylko z Polski i jest ok, natomiast DeWalt miałem ze Szwecji i Polski. Razi mnie takie "proszkowe" podejście do tematu. Na skamdynawie jakościowo dużo lepsze podzespoły a do nas jak do kraju 3 świata z pomocą humanitarną :-/
@mediafar: no spoko, moze warto bedzie doplacic do czerwonych! dzieki za poszerzenie tematu :)
Powiedz mi jeszcze, co u Ciebie wysiadlo? plytka pcb?

No i z tego co patrze to silniki milwaukee sa te same co w AEG (a to wszystko to juz chinska grupa TTI)