Wpis z mikrobloga

OBIERKI ŻYCIA

3. WIEK KOBIETY

Krótki wpis bo nie mam czasu.

Miałam raz sytuację gdy byłam z koleżanką w jej urodziny w jakimś wiejskim klubie (rzadko się zdarza, a ona jest strasznie zrzędliwa, więc się zgodziłam). Podbił do mnie chłopak, zatańczył i spytał o mój rocznik. Gdy odparłam, że 93, skrzywił się i powiedział "myślałem że 96 albo 98" i sobie poszedł.

Dla mnie to było tak żałosne, że aż śmieszne. Typowy cham.

Dziś natomiast trafiłam na ten wpis:

Najbardziej mam beke, gdy laski oburzają sie, że faceci wolą młodsze np 17-18 latki niż je w wieku np 25-27 xD. Przy takiej delikwentce wystarczy tylko wspomnieć o nastolatkach I tylko pozostaje kupić popcorn I oglądać jej triggered porównywalny do Kaczyńskiego w sejmie.

To jest absolutnie normalne, że zdrowy samiec woli zgrabne młode ciało nastoletniej Julki, a nie ulaną 25 latke, której tyka zegar biologiczny, a jej wartość na rynku matrymonialnym spada.

Legalne nastki> 25+ I nawet z tym nie handlujcie.

W ostatnim czasie spałem z loszką 97 rocznik I potem 01(dziewica), mimo braku jej doświadczenia byłem bardziej podjarany młodszą. Pozdro.


Autorstwa @XX48Fb .

I tak sobie myślę..

CZY LUDZI JUŻ POPJERTOLIŁO?

W Biedronce, gdy kupuję alkohol, pytają mnie o dowód. Przecież za tydzień kończę 26 lat!
Typek z klubu uznał, że mam między 21-23 lata. MAX.
Skoro wyglądam na załóżmy 17-23 lata, to tak naprawdę mogę każdemu Mirkowi wkręcić, że mam 17-19 i ten uwierzy.
Czy więc mój wiek idzie w parze ze starczym wyglądem, jakimś wielkim mankamentem wyglądu czy jakąś niezdolnością do czegoś? NIE!
Nie ma ŻADNEJ różnicy między 18 a załóżmy te 26 lat, jeśli kobieta dba o siebie i się dobrze trzyma.
Niektóre 30 latki wyglądają na 24 lata!
Czy więc jest to jakiś problem, jeśli kobieta wygląda młodo, by się z nią spotykać nawet gdy ma te 22-30 lat? Nie widzę w tym żadnych przeszkód. Jeśli dany mężczyzna ma 30-35 lat to tym bardziej nie powinien używać określenia "stare próchno" na kobietę w przedziale 25-30. To nie czasy powojenne, gdzie 18 latki wyglądały jak dzisiejsze 30 latki.
Tymczasem sama świadomość że dana panna to "nastka" i już się fioot sam podnosi. Nie ważne, że 30stka mogła wkręcić, że ma 20 i dany typ uwierzył. Dla niego liczy się ŚWIADOMOŚĆ, że młodsza.
Jakie to prymitywne.

Czy ból dupimy? Może. Ale nie dlatego, że z racji wieku czujemy się stare i bezużyteczne. Znamy swoją wartość, wiemy, że wyglądamy na młodsze, mamy jeszcze niektóre w sobie odrobinkę dziecięcej ciekawości świata i naiwności z wplecioną w nań rozwagę i powagę. Kobiety do tańca i do różańca.
Ale w tym starciu wygrywa zezwierzęcenie, traktowanie kobiety jako zlewni na nasienie, gdzie jej jedyna funkcja to sprawianie by fioot stał. Kobieta w tych czasach już nie liczy się jako wsparcie dla mężczyzny, oparcie w trudnych chwilach, ciepło gdy on wróci z pracy i ramię przed snem, w którym ładuje sie baterie przed kolejnym pełnym wyzwań dniem.
Teraz kobieta, nawet jeśli ofiaruje to ciepło i wierność, oddanie, nie ma prawa tego wymagać. Jeśli wymaga tego, co sama daje, to jest "księżniczką z wymaganiami z kosmosu", a że mężczyzna to stworzenie leniwe, które nie daj borze sosnowy się czymś może choć trochę przemęczyć, uzna, że bardziej opłaca mu się płacić za sex z dziffką, zamiast się jakkolwiek angażować w jakikolwiek związek. A jeśli kobieta ma 20+ lat to już w ogóle powinna się cieszyć, że ktoś na nią patrzy - w końcu to już stare próchno względem nastolatek (a osoba z tymi preferencjami to hebefil / efebofil) i nie powinna w ogóle mieć jakichkolwiek wymagań (nie to co panowie preferujący młode nastolatki ;) )

Traktowanie drugiego człowieka jak rzecz w sklepie. Typowe w erze konsumpcjonizmu.

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wiek #kobiety #przemyslenia #fetysz #prokuratorboners #wykop #seks #plodnajulka #bekazniebieskichpaskow #obierkizycia
  • 148
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinu27 mam 27, moj chłop 24. Różnicy zupełnie nie widać bo wyglądam młodziej od niego i ogólnie jest git ¯_(ツ)_/¯. Są jakieś problemy, ale podobne jakby to laska była młodsza
  • Odpowiedz
@Cinu27: To jakieś podchwytliwe pytanie? Jeśli odpowiem "tak" to odpiszesz "no widzisz, ty wolisz młodszych, faceci wolą młodsze, o co się sapiesz?" Jak odpiszę "nie" to uznasz "widzisz, ty wolisz starszych, my młodsze, więc taka jest kolej rzeczy i pogódź się, że twój czas przeminął" ( )

@caslin: normalni ludzie nie robią problemu z racji wieku. Patrzą na to czy się dogadują mimo różnic. Zakompleksieni spiermiarze tylko nastolatkom mogą zaimponować, więc wychwalają je pod niebiosa, namawiając resztę, żeby olewali starsze kobiety i brali się za nastolatki. Nie wiem, jakaś zemsta czy co?

@Passarinho: Wątpie czy facet, ktory rucha randomowe laski bedzie chciał się zwiazać z
  • Odpowiedz
Nie wiem o co ci chodzi, pewnie za dużo black i red pilli się nałykałeś i teraz pieprzysz głupoty. Odstaw wykop.


@BloodyMassacre26: tylko widzisz, tak powszechna dziś rozwiązłość młodych kobiet i #!$%@? akcje tagowane choćby #p0lka bardzo daleko poza wykop wykraczają, więc z tym odstawianiem to bardzo chybione.
Nie mówię, że jest to 101%, celowo trochę przejaskrawiłem pierwszy post, ale powszechnie i w większości jest niestety właśnie tak - i jak byś tego nie nazwała, nie ma co się z tym kłócić.

I niby ile pieniędzy? Przestań już zmyślać, to nie lata 70te gdzie mnóstwo kobiet siedziało w domu. Nie ośmieszaj się, zafiksowałeś się na tym narzekaniu na baby do tego stopnia że zaczynasz już
  • Odpowiedz
tylko widzisz, tak powszechna dziś rozwiązłość młodych kobiet i #!$%@? akcje tagowane choćby #p0lka bardzo daleko poza wykop wykraczają, więc z tym odstawianiem to bardzo chybione.

Nie mówię, że jest to 101%, celowo trochę przejaskrawiłem pierwszy post, ale powszechnie i w większości jest niestety właśnie tak - i jak byś tego nie nazwała, nie ma co się z tym kłócić.


@TestoDepot:

to ze jest to jedno. Ale bazowanie na tym, ze jest to wystepujace zjawisko jako powod traktowania pozostalej, rownie duzej czesci kobiet jak smieci jest
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Ok, tak bardziej obrazowo.
Facet szuka kobiety z dwojakiego powodu: albo do samego ruchania, albo do związku.
Jeśli mu zależy na samym seksie, to będzie szukał laski najbardziej do tego odpowiedniej: młodej, ładnej, etc. Wtedy te cechy typu "dawanie ciepła, oparcie" mają niemalże zerową wartość. Ale, jeżeli ktoś się chce ustatkować, to te cechy stają się bardziej istotne. A to, jak bardzo są one istotne vs satysfakcja z ruchania
  • Odpowiedz
wystarczy mieć oczy. Nie musiałem być w 100 związkach żeby stwierdzić, że dziś z reguły wygląda to jak wygląda. Analogicznie nie muszę ładować w żyłę, żeby wiedzieć, że heroina to syf. Wystarczą mi obserwacje i logiczne wnioski.


@TestoDepot: z takim podejsciem facet traci mozliwosc poznania fajnej dziewczyny i wtedy on jest samoty i ona. dziewzyny jakos mniej boja sie ryzyka.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Może faktycznie mniej - złota dewiza ''łobuz kocha najbardziej bo hehe emocje'' dalej obecna i króluje, ma się dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡).
Albo raczej mniej boją się nie tyle ryzyka, co dobrze wiedzą, że zawsze jakiś chętny i tak się znajdzie - jak nie ten, to jutro będzie drugi, a nuż bogatszy/przystojniejszy/whatever. Wielu mężczyzn jest już dzisiaj po prostu przedwcześnie zgorzkniałych i zmęczonych
  • Odpowiedz
O, pomijając wstęp tego akapitu, z tym się zgadzam i smuci mnie to. Ale ja bym szukał przyczyn w emancypacji. Kobiety kobietom zrobiły dobrze, te otworzyły oczy i nagle stwierdziły że wszystko było złe i one w w/w funkcjach też byly zapewne wykorzystywane, albo co. Bo teraz przecież kobieta ma być silna, business woman, samodzielna i samowystarczalna i inne samo. Tylko nie samotna, singielka z wyboru co najwyżej ;)


@Oo-oO:
  • Odpowiedz
  • 4
@BloodyMassacre26 demonizujesz, a wiesz jak było kiedyś jedynie z filmów, powieści i krzyków współczesnych feministek. Partnerstwo brzmi ok, tylko nie wówczas gdy daje prawa mężczyznom współdecydować o ciąży (vide moje ciało moja decyzja), czy zrównać wiek emerytalny itp itd
  • Odpowiedz
@TestoDepot: jak sobie wyobrazają, ze beda mieli darmową wiecznie napaloną służącą ktora nie obrazi sie gdy będą ją zdradzać... malo jest uczciwych, kobiety przestaly bac sie staropanieństwa i mają odwage odejśc od kogoś z kim nie są szczesliwe, kto ich nie szanuje czy je zdradza lub bije. To nie wsmak wam, bo chcecie mieć niewolnice a nie rowne sobie partnerki.

@Oo-oO: no co do ciąży to jest problem.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: ale o co ci cho? Przecież to prawda, SMV kobiety spada z wiekiem a mężczyzna jak sie dobrze ogarnął to rośnie. Rozumiem oburzenie ale kobiety to dopiero maja mistrza w traktowaniu mężczyzn jak produktow w sklepie xd zaakceptuj rzeczywistosc i nie płacz, tez wole 18 niż 26
  • Odpowiedz