Wpis z mikrobloga

Miraski, rozbiera ktoś coś dla różowych ? Moja zaczęła mi zazdrościć kolekcji, więc chciałem jej kupić coś na start, a potem niech też zacznie marnować coś z wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli będzie też przy okazji coś męskiego, chętnie przejrzę. Najlepiej odbiór osobisty w Warszawie ew. paczkomat (ʘʘ) #rozbiorka #perfumy
  • 14
@robvan: No dokładnie, ale to z drugiej strony pewnie pokrywa się jakoś z rozkładem użytkowników vikop.ru ogółem ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej racja, praktycznie nikt nie rozbiera damskich zapachów, ewentualnie jakieś uni
@pawelwojciech dzięki, poszukam na razie tutaj. Na zewnątrz to jeszcze na FB na grupce Kup pan flaszkę jest dużo damskich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robvan: ja mam swoje takie spostrzeżenia, że przy zapachach męskich + unisex jest większe pole popisu. I zwyczajnie są ciekawsze. Mam koleżankę w pracy co też lubi perfumy, w sensie że ma więcej niż 5 flakonów i nie tylko mainstream, i zdecydowana większość w jej kolekcji to unisex lub męskie
@robvan: A prawda jest taka, że przed wpisami dr_love prawie wszystkie pytania na tagu były od mirków, którzy pytali się jakie zapachy najbardziej przyciągają kobiety. Po serii ciekawych wpisów o męskich perfumach faceci zaczęli tłumnie przybywać na tag. Dodaj jeszcze to, że na wykopie większość to faceci :D. I taka to historia skąd tutaj tyle mirasów, a nie mirabelek ;). Na przykład w perfumowych grupach na fb, większość stanowią kobiety.
@makrel_gieldowy: Powiem szczerze, że nawet nigdy nie zastanawiałam nad istnieniem dedykowanych grup. Z pewnością ułatwia to szukanie perełek i dzielenie się spostrzeżeniami. Przykład zaangażowania kobiet na grupach na fb podałam raczej dla zrównoważenia, pokazania, że udział pewnych grup w zależności od portalu może być inne. Jak dla mnie dzielenie się na grupki jest zupełnie niepotrzebne, zwłaszcza, że rozróżnienie na zapachy damskie i męskie nie powinno być sztywne, tylko zależne od preferencji
@Coalia: @oskarovski:

z uniseksow mam do odlania:
Al Haramain Makkah olejek 12ml
Amouage Lyric Man
Armaf Club De Nuit Intense Woman
Bvlgari Aqva Amara
Carner Barcelona Palo Santo
Creed Virgin Island Water
Etat Libre d'Orange You Or Someone Like You
Ferrari Bright Neroli
Ferrari Pure Lavender
Hermes gentiane blanche (flakon z kilkoma ml)
Hermes narcisse bleu (flakon z kilkoma ml)
L'artisan Parfumeur Timbuktu
Loewe Agua de Loewe Cala d'Or
Molinard