Wpis z mikrobloga

@Drew: Veteran też już od kilku miesięcy mówił że coś we Fnatic zgrzyta ale nie chcial leaknąć szczegółów. Mowil też że się nie boi o Fnatic dlatego że Joey to najlepszy coach do zarządzania takim kryzysem, i w sumie biorąc to wszystko pod uwagę to chyba całkiem dobrze im poszło
@Drew: szkoda trochę Hylissanga bo jakby wyeliminował swoje inty to mógłby być nawet top1 supportem w LEC. Zmiana jungli i topa moim zdaniem nieunikniona, ciekawe też co zrobi Rekkles bo już dawno pisał że się zastanawiał czy warto dalej w ogóle grać. Też mysle że Nemesisa zostawią bo ewidentnie ma ogromny potencjał
@vvertoi:
Bwipo miał parę fajnych momentów, ja bym bardziej winił atmosferę w drużynie, zresztą dobrze to było widać jak grali na G2, jak psychicznie ich zniszczyli.

Zresztą samo to, że Caps zdecydował się odejść z drużyny, która rok temu grała w finałach, o czymś przecież świadczy. Wydaje mi się, że w G2 czuje się jak ryba w wodzie, tam nie ma ciszy jak cię wyłapią, śmieją się i rozmawiają, przez co
@vvertoi: Jak oglądałem jakieś filmiki na youtube od Fnatic, to widziałem, że te wszystkie uśmiechy są sztuczne, nic dziwnego, że ta drużyna się kompletnie sypie jak coś przegrają albo ktoś się wywali.

Natomiast jak oglądam jakieś voice chaty G2 z gierek, to czuć, że to wygląda tak jakby jacyś koledzy po szkole przyszli sobie pograć, dogryzają sobie, kawały opowiadają. Czasami przez taką atmosferę robią głupie rzeczy ale w kryzysowych sytuacja daje