Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mapache: ja miałem TSH 3.1 (chyba limit do 5.1 albo 4.6), ft3 i ft4 jakoś w normie, ale na wykopie już pisali, że niedoczynność xD no endo robił mi USG i wszystko okej, także w sumie może na Twoim miejscu pierw wybrałbym się do prywatnego, dobrego endo i mu problem streścił
  • Odpowiedz
chyba żyjąc jak student albo mamy inną definicje normalnego życia. do tego zobacz że mam w tym chemie


@mapache: Czy jak student to nie wiem, ale moze patrząc na ceny produktow i starajac sie kupowac optymalnie - tzn. tak zeby zrec zdrowo, ale nie drogo. Jakby bylo tak jak psizesz. To czlowiek nie moglby zyc w duzym miescie wynajmujac pokoj. Zalozmy ze konczysz studia, zaczynasz jakas robote.. I jak tu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: mam 21 lat i rok temu zacząłem pracę po tym jak rzuciłem studia po 1 roku. pierwsza praca. na mieszkanie mi idzie 1220zl, jedzenie 1200zl, jakies inne p------y spotify itd zalozmy 100zl okolo, rachunki mam ok 250zl w zime. i na luzie sie utrzymuje i sporo zostaje mi miesiecznie. nie robie zadnych nadgodzin. sztywne 8h. zyje, i to dobrze. do tego wydaje co chwile na drona, drukarke 3d, elektronike
  • Odpowiedz
@mapache: Sylwetkę. Ludzie najczęściej stoją pod kątem prostym do gruntu. Oczywiście, mogę wykrzywić głowę, ale nie lepiej po prostu zrobić proste zdjęcie? To jest takie trudne?
Może trigger za mocny, bo kojarzy mi się z atencjuszkami i ich krzywymi zdjęciami mord ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: trochę trudno jest. bo się ustawiam do światła a nie do obiektywu. a ręką nie zrobię idealnie na wprost. pamiętaj też ze wyciągając tak ręke inaczej wtedy góra wygląda bo mam ściągnięta klatkę do środka niż gdy mam rękę skierowaną lekko w bok
  • Odpowiedz
ręką nie zrobię idealnie na wprost


@mapache: Trzeba było bardziej łapę dopakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę rozumiem, ćwiczę od jakiegoś czasu i próbuję robić sobie zdjęcia postępów statywem i w zależności od oświetlenia, wysokości i kąta wyglądam całkiem inaczej, więc o kant takie zdjęcia potłuc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mapache: w tym koszyku to zrodlo białka poeinnobyc na odwrot. Jeden serek a pozostale to miecho. Pamietaj bialko bialku nie jest rowne mimo ze tak ludzie mówią ze kaloria to kaloria :p
  • Odpowiedz
@johnmorra: kaloria = kaloria tylko gdy ktoś chce tłuszcz budować. serek mam jako drugie śniadanie i kolacja ostatnia. nie jem aż tyle mięsiwa bo jednak serek łatwiej mi przygotować niż kurę, nie chcę tyle czasu już spędzać w kuchni
  • Odpowiedz