Wpis z mikrobloga

#pracbaza #gownowpis #kondeferacja #korwin
Dzisiaj w robocie napadł mnie dziadek - jak się później okazało fan Króla jedynego. Podbija zachwycony moją umiejętnością używania narzędzi pomiarowych (kurde jakby to było trudne na poziomie zbudowania bomby atomowej). Zmienia temat na politykę, pluje na Kaczora przez dobre 10 minut. W końcu pada zdanie, że głosuje a partię ludzi myślących. Zaświeca mi się myśl - na pewno na Konfederację. Pytam, dziadek zachwycony - to jedyny słuszna partia, a o Królu to gotów wierszem #!$%@?ć.
Więc mówię do dziadka, że nie ma mowy żebym na tego frajera który uważa, że kobietom bliżej do małpy i chciałby odebrać im prawa wyborcze, w życiu zagłosowała, a Król to się zamienił z krową na łeb.
Jak wydarł ode mnie sprintem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) chyba więcej go nie zobaczę ¯\_(ツ)_/¯
  • 3
@nick-uzytkownika: hehe trochę nie trafiłeś, bo dziadek to lekki furiat, nikt z nim nie chciał pracować w firmie z 850 ludkami, przenosili go z działu na dział, aż w końcu z wielbicielem PIS-u się starł na stołówce, w ruch poszły pięści i krzesła. Już u nas nie pracuje¯\_(ツ)_/¯