Wpis z mikrobloga

@niebezpiecznik-pl standard, jak okradli moją dziewczynę to w liście "zamykającym" sprawę były podane dane ludzi którzy zostali obrabowani tego samego dnia jako powiązani. Były nawet wypisane rzeczy skradzione z mieszkania ludzi których nie znaliśmy. Żeby tego było mało ja jako na świadka/zbieranie odcisków zostałem wezwany 4 dni po nadaniu listu o niewykrycia sprawcy.
Szczerze nie wierzę w jakąkolwiek wykrywalność naszych służb.
@niebezpiecznik-pl: Moja siostra ma pewien problem zdrowotny. Lekarz powiedział jej, że dobrze byłoby gdyby porozmawiała z inna osobą która ma ten sam problem, więc dał jej imię, nazwisko, adres i numer telefonu tego człowieka bez uprzedniego zapytania go o zgodę ¯_(ツ)_/¯


Jaki dzban xD naruszone RODO, tajemnica lekarska, godność pacjenta i kto wie co jeszcze
@niebezpiecznik-pl: kobieta geniuszem nie zostanie xD. W takiej sytuacji mowisz, ze to nie ty i, ze imie/nazwisko takie samo i bajlando i nara. A ta jeszcze na ogolnodostepnym forum sie przyznaje, ze to ona xD. Albo debilka albo jakis bejt xD
policjantka która spisywała moje zeznania chciała żebym podał hasło do mojego konta Allegro


@Dzozefo: W sprawie tych kelnerów, którzy nagrywali polityków hasło skrzynki e-mailowej z której wysyłali nagrania też było w jakichś ogólnodostępnych dokumentach. Nawet na wykop ktoś wrzucił.