Wpis z mikrobloga

@niebezpiecznik-pl: aż mi się przypomniała scena w Pitbullu jak dzban Barszczyk przesłuchiwał jakiegoś sebastianka i podstawił mu pod nos zeznanie podpisane przez ofiarę. Sebastianek to przeczytał i prawie zabił dzieciaka który zeznawał przeciwko niemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@niebezpiecznik-pl: słuchajcie tego: byłem na policji składać zawiadomienie w sprawie oszustwa, a tępa (ale taka naprawdę tępa, o IQ mniejszym niż 80) policjantka rozmawiała przy mnie przez telefon o zeznaniach w sprawie domniemanego molestowania wnuczki przez dziadka. Cytowała nawet kawałki zaznań. Mo była tak głupia, że nie wierzyłem w to co słyszę. Policjant siedzący przy drugim biurku miał ochotę zapaść się pod ziemię.
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: mój brat miał kolizje z typem, który porzucił auto przed przyjazdem policji. Z 3-4 dni później zeznawał w tej sprawie i miał rozpoznać gościa na zdjęciu. Na biurku leżały 4 fotki w tym jedna podpisana „TEN Imię Nazwisko Adres”. Jako jedna jedyna ze wszystkich 4. Ale gość tez musiał dostrzec dane mojego brata, bo dzwonił do niego i „próbował się dogadac”
  • Odpowiedz
@Niedzwiedz91M: tym bardziej, że któryś z policjantów może być wtyką w tej grupie i mu podał dane świadka, a na fb zgrywa głupa, że niby też jest świadkiem. Trzeba się upewnić przed łamaniem czy to na pewno ta osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To raczej nieudolność Policji


@dejwis: Nieudolność to by była jakby jakby im w pracy nie wychodziło, a oni zwyczajnie, centralnie mają #!$%@? w to co robią i kto o kim co czyta. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 99
@niebezpiecznik-pl kiedyś jako gówniarz(lvl 16) przesiadywałem zimę ze znajomymi na klatce schodowej. Otwierają się drzwi od windy i wychodzi dwóch panów bagietmajstrów, a za nimi pani redaktor oraz kamerzysta z lokalnej telewizji. Pierwsze słowa, że nie życzę sobie filmowania. W odpowiedzi usłyszałem, że mam się nie martwić, że wszystkie twarze zostaną wyblurowane, no to myślę ok. Oni nam mówią że mamy stanąć pod ścianą, ręce na ścianę, nogi szeroko i przeszukiwanie.
  • Odpowiedz