Wpis z mikrobloga

Daj człowiekowi żyć po swojemu, wyznawać wartości jakie chce, wierzyć w co chce.


@UberKatze: A to mówić co się chce już nie można? Do póki w grę nie wchodzą zakazujące ustawy, to nie widzę tu nic niewłaściwego.
  • Odpowiedz
@Aldarith: Nie. To była odpowiedź min. na post o wiarę w tysiące i jedną płeć, wyimaginowaną sytuację gejów w Polsce czy ślepą wiarę w socjalistów i komunistów. Dokładnie to odpowiedź na ten post:

Pozdrowienia dla dorosłych ludzi wierzących w bajki o kilkudziesięciu płciach, prześladowaniach LGBT w Polsce i ziomalu który naprawi kraj po fatalnym planie na socjał w wersji PiS (Zandberg). Mam nadzieje, że kiedyś zmądrzejecie, a wtedy Polska na
  • Odpowiedz
@UberKatze: Dobra. Zróbmy eksperyment myślowy. Wyobraź sobie, że to "tęczowi" są większością w Polsce i w sejmie. W sensie nie, że tylko homoseksualiści, ale również ludzie popierający ich postulaty. Wprowadzone zostaje prawo zakazujące zawierania małżeństw katolikom, adoptowania przez nich dzieci, budowania kościołów i odprawiania mszy. Krótko mówiąc sytuacja odwrotna od obecnej.
I teraz z jednej strony taki UberKatze nawołuje do wolności, do dania ludziom spokojnie żyć, do nie wtrącania się
  • Odpowiedz
@jan_zwyklak: Ty rozumiesz w ogóle co napisałem? To nie jest krytyka tylko czysta nienawiść i pogarda w stosunku do konkretnej grupy społeczności. Lewacki Wilk produkuje kilka wpisów dziennie o złych prawakach, Kościele Katolickim i Chrześcijanach szydząc z nich i obrażając. Trochę to nie pasuje do osoby, która walczy o równość i miłość, nie?

O ile osobiście popieram częściowo postulaty lewicowe to jednak gardzę hipokrytami z neuropy, którzy pod płaszczykiem tolerancji
  • Odpowiedz
@UberKatze: Przecież to jest największy idiota na tym portalu. Przed wyborami wszedłem z nim w dyskusje pisząc mu o aferach PIS-PO,to mnie zablokował i napisał że jestem agentem Kaczyńskiego xd
  • Odpowiedz