Wpis z mikrobloga

Od ponad dwóch tygodni biorę wenlafaksyne (Oriven), od malych dawek. Kilka dni temu przeszłam na 150mg i w dzień chodzę pół przytomna (chociaz powinno być odwrotnie), a w nocy nie moge spokojnie spać. Pamiętam, że moja psychiatra powiedziała, ze mogę brac wieczorem zamiast rano, jeśli cos tam sie będzie działo, ale ze stresu zapomniałam co. Mial ktos taką sytuację? Wystarczy ze zmienię porę brania leków, czy #!$%@?łam się na amen?
#snri #ssri #depresja #psychiatria
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drvcev: ja po wenlafaksynie mialem okropne problemy ze snem i potami, budzilem sie o 3 i nie moglem dalej usnac. Tez 150mg/dzien rano i wieczorem po 75mg. Melatonine kupilem na sen i w miare pomoglo, po 3 tyg ustapily wszystkie problemy ale nie dziala na mnie wiec przechodze na inny ssri
@drvcev zapytam wykwalifikowanego lekarza który mi przepisał leki? NIE XD
Spróbuję brać wieczorem zamiast rani skoroek mnie otumania? NIE XD
Zapytam ekspertów z lasu w Internecie? HELL YEA XD

Ja #!$%@? jaki dzbanem trzeba być
@Canova: Przestań płakać, przecież do niej zadzwonię, to bylo niewinne pytanie z ciekawości xD Nie otumania, tylko jestem zmęczona. W sumie po co ja Ci sie tłumacze, jak widać, ze zwyczajnie masz potrzebę się do kogoś #!$%@?ć
@drvcev nie czaje w takim razie sensu zadawania tego pytania skoro o tak i tak do niej zadzwonisz z pytaniem. Zawracanie dupy innym? Chęć zwrócenia na siebie uwagi? Potrzeba przytakniecia ze to dobry pomysł bo nie czujesz sie pewnie?
@Canova: Sens byl taki, ze zapomniałam co mówiła odnośnie pory dnia i zanim jej zwrócę głowę chciałam zapytać czy ktoś nie miał takich samych problemów ze snem. Zmęczenie w dzień to norma, niespokojny sen nie, tyle :)