Wpis z mikrobloga

@Damasweger: Nie wiem, domniemywam, że dzięki takiemu rozdrobnieniu łatwiej było o informacje zwrotne odnośnie potrzeb lokalnych społeczności i lepszy rozdział lokalnych inwestycji. Ale jaka była właściwa motywacja no to już pytanie do UM, a najlepiej do b. przewodniczącego rady miasta p. Stanisława Miękisza który to przyklepał.
@Czesiowcy: właśnie nie zdążyłam edytować wpisu ¯\(ツ)/¯ A o tej poprawie dojazdu na Psie Pole to już słyszę od 2011 roku, 5 lat tam mieszkałam i się nie doczekałam. Ale tak prawdę mówiąc, paradoksalnie łatwiej mi było dojechać na Grunwald czy choćby Rynek z Psiego Pola (ale takiego głębokiego, koło LZN), niż teraz z Hallera.
@Czesiowcy: ja bardziej w głębi, za wiaduktem. Problem z tym dojazdem jest taki, ze tramwaje z Hallera do Powstańców dojeżdżają PO tramwajach, w które miałabym się przesiąść. Według rozkładu jest wszystko cacy, ale na skrzyżowaniu zawsze pierwszy przejeżdża tramwaj jadący już Powstańców, niż ten skręcający z Hallera. I tak po jakimś czasie oglądania uciekających tramwajow zrezygnowałam z tego rodzaju adrenaliny.