Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czekałem #!$%@? tyle na wizytę u psychiatry, wcześniej byłem na pogotowiu potem u rodzinnego. I nigdzie. Nigdzie #!$%@? nie chcą mi wypisać zolpidemu, słońcu dzisiaj byłem na wizycie j zgadnijcie co. też mi nie wypisał mimo że mam na wypisie ze szpitala. Jak to jest że ćpunom wypisują po 3 pąki klonow a mi nie ch a wypisać zolpidemu? Chyba pójdę do prywatnego ale zapłacić 100zl za wizyte tylko żeby dostać #!$%@? zolpidem to żart. Nikt na sprzedaż też nie ma jak już to jakieś kosmiczne ceny 200zl za paczke #narkotykizawszespoko
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: w życiu nie miałem kontaktu z twardymi narkotykami, nie palę hehehuany, nie pije alkoholu a fajki mnie brzydzą więc nie palę, benzo na mnie nie działa jak i opio (to nawet dobrze) jedyne czym się interesuje to psychodeliki i microdosing, nie jestem ćpunem definytywnie
@lesiomolesio: Musisz to mówić pewnym siebie tonem, że kiedyś to miałeś wypisywane ( najlepiej dać stare opakowanie na stół ) i potrzebujesz recepty, bez kręcenia typu " a panie doktorze, bo kiedyś to babcia mi dała i spałem po tym etc .." Musisz gdzieś robić błąd ( a ten jest najpopularniejszy ) albo masz niesamowitego pecha, albo coś z wyglądem ( możesz mieć ryj ćpuna nawet nim nie będąc, bywa )