Wpis z mikrobloga

@enforcer: Jak można być tak obrzydliwie głupim i porównywać zacofanie jakichś ludów pierwotnym z konserwatyzmem w Europie?

To tak jakby powiedzieć, że "lubię lokalną, tradycyjną kuchnię" znaczy to samo na francuskiej prowincji oraz u plemienia Korowajów.
  • Odpowiedz
@Intellectually_superior: ale neuropków zapiekł Twój komentarz xD trochę dziwne, że mod przyklepał, bo bezpośrednio do nikogo się nie zwracałeś, ale jak widać wszystkie tęcze wzięły to do siebie i odebrały osobiście ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@enforcer: nie no to jest totalny troll, pamiętam za czasów gwiazdowskiego cały czas sral pod każdym postem że Gwiazdowski to lewak xd, do tego Poro6niec który niby był lewicowy a potem gdy pojawiły się opcje lewicowe poszedł kochać korwinka
  • Odpowiedz
@enforcer jak ja się osmieszam? Że znalazłeś jakiegoś idiotę i robisz z niego chochoła do obsmiania i wołania "haha lewactwo jakie gupki"? To ty z siebie robisz kretyna, nie ja xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 10
@Azaajaszz

xDDDDDDDD


Ło jeny, jaki gimbus z ciebie i to niby ja z siebie robię kretyna, nie moja wina, że wpis piecze ciebie ostro, bo pokazuje jakimi neuropki są debilami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: Co moje posty mają do waszego deb**mu?

I na podstawie jednego oszołoma stwierdzasz

Przecież wystarczy przeczytać twoje pier
nie w tym wątku, żeby stwierdzić że grupa którą reprezentujesz składa się z co najmniej dwóch de*li
  • Odpowiedz