Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam co dziś się stało w robocie.

Nasz Naród nie ma przyszłości. Totalnie. Mam wrażenie, że zdebilnienie, w-------e i brak odpowiedzialności przekraczają granicę głupoty. I to wcale nie chodzi o #rozowepaski. Co prawda wykonuję sfeminizowany zawód, ale #niebieskiepaski też zatrudnialiśmy i głupota była równie bezbrzeżna.

Przychodzę dziś rano ro roboty i mało się nie w-------m na wejściu. Dwie dwudziestolatki rozkładały towar. Na środku przejścia. Ja mógłbym zrozumieć wiele, ale to przechodzi ludzkie pojęcie. Miejsca jest, delikatnie mówiąc, w c--j. One jednak jebnęły to wszystko na środek przejścia. Mało tego. Im samym musiało to utrudniać pracę, ale i tak walnęły to wszystko na swojej drodze.

Pytam więc po tym jak przyszły - Dlaczego?! - a one odpowiadają, że nie miały innego pomysłu. Załamałem się. No po prostu się załamałem. Zero pomyślunku. To totalne w-------e. Towaru nie sprawdzają, podpisują wszystko co im się podsunie, ogólnie wylane mają na wszystko. Można im mówić i jak grochem o ścianę. Nawet na manekina sklepowego się nie nadają. A pracują już ponad trzy miesiące i niemożliwe jest żeby niczego nie nie nauczyły.

#pracbaza #zalekasjera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach