Wpis z mikrobloga

@Pitaq: @Ld93: Najwyraźniej nie rozumiecie do końca czym jest intro/ekstrawertyzm i postrzegacie to przez pryzmat #!$%@? spod tagu #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat zarówno Elon, jak i Bill Gates są intro (żeby było ciekawiej, np. taka Beyoncé, gwiazda estrady również) i niekoniecznie musieli wykształcać w sobie cechy ekstra. Niektórzy introwertycy są świetni w negocjacjach, przemowach czy nawet potrafią porwać za sobą tłum.
Często jest tak
@Kiro: fajnie powiedziane, pamietam jak już dobre 2-3 lata temu w pracy o tym dyskutowalismy, sam nie wiem jak zeszło na taki temat, koleżanka po psychologii przez bite kilka godzin mnie samemu próbowała wmówić, ze jestem ekstrawertykiem, bo ja taki otwarty, bo jak trzeba się odezwać, coś załatwić, coś tam blabla, to nie mam problemu itp. a wcale tak się nie czuje
@AryanWonderBoi: zobacz opowiesc o tym jaki on jest wg jego byłej żony. Przypomnij sobie też historię z chłopcami uwięzionymi w zalanej jaskini, gdy chciał wysłać swoją kapsułę ratunkową ale ratownicy mu odmówili a on zaczął ich wyzywać od pedofilów.

On ma swoje zalety, ale ma nieco poprzestawiane w głowie, wiec bym sie tak nei zachwycał bezrefleksyjnie.
@Kiro: @zakochany_kundel: Bardzo dobrze wiem kim jest intro/ekstrawertyk, nie mylę introwertyków z ludźmi z fobią społeczną i dlatego celowo użyłem określenia "cechy ekstrawertyczne". W wypowiedzi do której się odnosiłem po prostu "ekstrawertyk" nie pasowało. Bo czy główną cechą wyróżniającą Tonego Starka był ekstrawertyzm?

I tak, Beyonce musiała wykształcić w sobie cechy ekstrawertyczne do występowania na scenie. A może miała je naturalnie, bo nikt nie jest 100% intro/ekstra. Introwertykowi z definicji