Wpis z mikrobloga

Pisowski bankster co na taśmach u Sowy kazał "#!$%@?ć ludziom za miskę ryżu" elegancko zezłomowany. Swoją drogą nie wiem czy w Polsce jest rodzina bardziej opluwana, przez tę zdziczałą część społeczeństwa ale jednak, niż Tuskowie.

Ktoś wie czemu pis zawsze jak im nie idzie zaczyna brać tych swoich prostaków-wybrców na litość i wrzuca takie śmieszne opowieści?
#bekazpisu #bekazprawakow #dobrazmiana #polityka #tvpis #4konserwy #neuropa
szymeg7 - Pisowski bankster co na taśmach u Sowy kazał "#!$%@?ć ludziom za miskę ryżu...

źródło: comment_0UZzbxbMdJ47FYwN5LyWdEVLcWl3R8hz.jpg

Pobierz
  • 17
@szymeg7:

Wychodząc z garażu usłyszałem podniesione głosy dwóch mężczyzn. Jeden z nich był wysoki, a drugi miał na sobie charakterystyczną odzież patriotyczną. Ten pierwszy zapytał mnie, czy wiem gdzie mieszka Tusk. Odpowiedziałem, że nie wiem. Poczułem, że tym osobom nie powinno się tego zdradzać. Na to ten wyższy odpowiedział: "My wiemy" i poszli dalej. Pomyślałem sobie wtedy, że to jest efekt przesłuchań Tuska (przed sejmową komisją śledczą ds. Amber Gold -
@MadokaDobraWaifu: po tym farmazonie co ty napisaleś dziwolągu nie chcę nawet z tobą jednego zdania wymienić więc pal gumę. A wiedzy to by się tobie przydalo teochę więcej niż z glupiej telewizji i innych debilnych portali dla troglodytow.
@Goofas: jak tam otrząsnaleś sie po tym jak dostaleś garstkę glosow od rodziny?
Fajnie to mieć takie postrzeganie swiata ze jak mi się coś nie podoba to prawackie?
Typowe lewactwo jest typowe i dzbanowe XD
@MadokaDobraWaifu:
Sebek, przecież to ty do mnie dzwonisz ()