Wpis z mikrobloga

Komentarz pod filmem Szustaka o zdradzie

Resentyment

Za dwa tygodnie mój syn skończy rok. Przez 9 lat staraliśmy się o dziecko i dla mnie to był cud. Miesiąc po jego urodzeniu dowiedziałem się, że żona mnie zdradzała od jakiegoś czasu. Zrobiłem testy DNA, okazało się, że nie jetem biologicznym ojcem dziecka. Żona cały czas twierdziła, że jest pewna że dziecko jest moje i że nie ma innej możliwości. Tamten mężczyzna ma żonę i dwójkę dzieci. Postanowiłem przebaczyć, jesteśmy dalej razem, uczymy się miłości na nowo a ja kocham mojego syna. Nie powiem, że jest łatwo, jestem bardzo zmęczony psychicznie, ale wiem że dobrze zrobiłem. Jeszcze nigdy nie byłem tak blisko Boga. Wiem, że to On dał mi siłę żeby przez to przejść.... no i dzięki tej sytuacji trafiłem na Ojca Adama. Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę.


#youtube #polskiyoutube #szustak #filozofia #zdrada #p0lka #betacuck #religia #wiara
  • 6
@Wezownik: Jeszcze lepszy komentarz jest laski pod spodem: "Ludzie, tak po ludzku rzecz biorąc - ja podziwiam ich oboje !!!
Oni czekali razem 8 lat na dziecko, on nie mógł, ona go nie zostawiła !
Stało się jak się stało! -- Ile ją to musiało kosztować,,,,, żeby iść z obcym mężczyzną do łóżka, po to żeby mieć dziecko mając własnego męża.
Zdradziła go,? - dlaczego? ,,,,tak on to widzi, ale teraz